На участь у відборі на «Євробачення юних музикантів-2020» подали понад 30 заявок

На участь у відборі на «Євробачення юних музикантів-2020» подали понад 30 заявок

12:26,
13 Березня 2020
2249

На участь у відборі на «Євробачення юних музикантів-2020» подали понад 30 заявок

12:26,
13 Березня 2020
2249
На участь у відборі на «Євробачення юних музикантів-2020» подали понад 30 заявок
На участь у відборі на «Євробачення юних музикантів-2020» подали понад 30 заявок
Національна суспільна телерадіокомпанія України завершила прийом заявок на участь у відборі на «Євробачення юних музикантів-2020». На відбір надійшло понад 30 заявок.

Із 13 березня комітет із відбору учасника на «Євробачення юних музикантів-2020» розпочав опрацьовувати заявки, щоб визначити переможця. Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

Відбір відбуватиметься за відеозаписами, які учасники надсилали разом з анкетою.

У період із 26 березня до 6 квітня оголосять ім’я переможця відбору — представника України на «Євробаченні юних музикантів-2020».

«Серед заявників на участь у відборі найбільше піаністів і скрипалів. Також подали заявку саксофоністи, арфісти, віолончелісти, флейтисти, кларнетисти й бандуристи. Серед заявників є як лауреати міжнародних конкурсів, так і звичайні учні музичних шкіл», – повідомили на Суспільному.

За словами виконавчого продюсера музичних та розважальних програм суспільного телеканалу «UA: Перший» Станіслава Мєдвєдєва, заявки надійшли з різних міст, а це підтверджує, що в Україні багато талановитих дітей-музикантів.

До складу журі увійшли двоє представників НСТУ – члени правління Дмитро Хоркін та Ярослав Лодигін і вісім авторитетних фахівців зі світу класичної музикиВолодимир Шейко, Юрій Василевич, Юрій Кот, Мирослава Которович, Богдана Півненко, Павло Піменов, Ірина Полстянкіна та Тетяна Рощина.

Нагадаємо, 17 лютого 2020 року у НСТУ прийняли рішення повернутися на конкурс класичної музики, який органіовує Європейська мовна спілка (ЄМС), – «Євробачення юних музикантів» (Eurovision Young Musicians).

Україна брала участь у «Євробаченні юних музикантів»у 2012 році, тоді скрипаль Богдан Івасик не ввійшов у фінал.

«Євробачення юних музикантів-2020» відбудеться в місті Загребі (Хорватія). Суспільний мовник транслюватиме на телеканалах і радіо півфінал конкурсу 17 червня  і 21 червня — фінал. 

Разом з Україною в міжнародному конкурсі братимуть участь ще десять країн. Суспільне мовлення транслюватиме конкурс на теле- й радіоплатформах.

Eurovision Young Musicians – це конкурс класичної музики, який органіовує Європейська мовна спілка (ЄМС). Конкурс проводиться раз на два роки, в ньому беруть участь виконавці класичної музики з різних країн Європи – членів ЄМС, які на момент проведення конкурсу мають вік від 13 до 20 років. 

Додамо, що Україна бере участь також у дитячому і дорослому пісенних конкурсах «Євробачення».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду