Проект закону про суспільне мовлення буде направлений до Венеціанської комісії

17:18,
5 Вересня 2013
1518

Проект закону про суспільне мовлення буде направлений до Венеціанської комісії

17:18,
5 Вересня 2013
1518
Проект закону про суспільне мовлення буде направлений до Венеціанської комісії
У ході наради голови парламенту з лідерами депутатських фракцій було вирішено, що проект закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» перед розглядом у сесійній залі буде спрямований у Венеціанську комісію.

Про це журналістам заявив лідер фракції партії регіонів Олександр Єфремов.

«Закон про громадське телебачення, який нам треба прийняти вчора погодили спільну позицію, що перш, ніж виносити його в зал (на розгляд) ми відправимо його до Венеціанської комісії», – сказав Єфремов.

На питання журналістів, які цілі ставить перед собою ПР на майбутній сесії, він підкреслив, що необхідно прийняти цілу низку законів різної спрямованості, у тому числі й економічної, закони, пов'язані з бізнесом, а також закони, ініційовані громадськими організаціями.

Венеціанська комісія – дорадчий орган Ради Європи з питань конституційного права, котрий надає висновки про відповідність проектів законодавчих актів європейським стандартам та цінностям. Офіційна назва – Європейська комісія за демократію через право. Комісія є форумом, в ході якого країни можуть обмінюватися інформацією, вчитися один у одного, обговорювати ідеї і проекти, пов'язані з конституційними питаннями.

Нагадаємо, питання підготовки законопроекту про суспільне мовлення до другого читання також розглядатимуться під час засідання Комітету з питань свободи слова та інформації 11 вересня.

Джерело: РБК Україна, Вікіпедія

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
stf.jus.br (на фото: пленарне засідання ВК)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду