Радіодиктант: де слухати і дивитися та куди надсилати

Радіодиктант: де слухати і дивитися та куди надсилати

09:54,
9 Листопада 2018
16166

Радіодиктант: де слухати і дивитися та куди надсилати

09:54,
9 Листопада 2018
16166
Радіодиктант: де слухати і дивитися та куди надсилати
Радіодиктант: де слухати і дивитися та куди надсилати
Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності й мови, об 11: 30 відбудеться 18-й радіодиктант єдності.

Він звучатиме на хвилях Першого каналу «Українського радіо» і радіо «Культура», які можна слухати як на сайті (тут і тут), так і на ФМ-частотах по всій Україні. Генпродюсер УР Дмитро Хоркін попередив, що з року в рік через масове відвідування сайт радіо «лягає», тому краще підстрахуватися і зайти на інші сайти. 

Радіодиктант транслюватимуть наживо на телеканалах в ефірі та на сайтах «UA: Перший», «UA: Крим» і «UA: Культура».

Стрім зі студії, де читатимуть радіодиктант, буде на сторінках каналу «UA: Українського радіо» і радіо «UA: Культура», а також «UA :Першому» у Facebook.

Також радіодиктант транслюватимуть на каналі «UA: Перший» у Youtube.

Аудіо радіодиктанту також буде доступне протягом доби на сайті «Українського радіо».

Доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко підготував і диктуватиме текст.

Радіодиктант обов’язково писати  від руки. Наприкінці грудня буде визначено тих, хто написав радіодиктант без помилок, переможці отримають символічні подарунки (книжки, журнали).

Текст радіодиктанту потрібно надіслати у конверті на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ - 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» упродовж 9 чи 10 листопада, про що свідчитиме поштовий штемпель. Засканований або сфотографований текст потрібно надіслати електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua впродовж 24 годин після закінчення акції, тобто до 12: 00 10 листопада.

Комісія «Українського радіо» приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

Текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті «Українське радіо» 11 листопада, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.

Нагадаємо, у 2017 року радіодиктант транслювали одночасно перший канал «Українського радіо» та телеканал «UA: Культура». У 2016-му – трансляція відбувалася на «UA: Першому». Текст радіодиктанту у 2017 році можна прочитати тут.

У 2017 році «Українське радіо» отримало 28 тисяч 999 радіодиктантів. Із них майже 17, 5 тисяч – звичайною поштою, а 11, 5 тисяч – електронною. 124 особи стали переможцями.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду