«Центральний канал» після переїзду почав мовлення  з «Олівця»

«Центральний канал» після переїзду почав мовлення з «Олівця»

16:24,
21 Вересня 2017
5206

«Центральний канал» після переїзду почав мовлення з «Олівця»

16:24,
21 Вересня 2017
5206
«Центральний канал» після переїзду почав мовлення  з «Олівця»
«Центральний канал» після переїзду почав мовлення  з «Олівця»
19 вересня 2017 року «Центральний канал» почав мовити з ефірної апаратної №5 з телецентру на вул. Мельникова, 42. Телеканал, який раніше входив до складу Київської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України і мав редакцію на вул. Хрещатик, 26, зайняв 11 поверх телецентру.

Як сказав сайту «Суспільне мовлення» виконавчий директор ПАТ «НСТУ» Олександр Лієв, «Центрального каналу» після переїзду мовитиме, як і раніше.

«63 працівники з регіональної філії Центральний канал перейшли до складу творчого об'єднання центральної дирекції ПАТ "НСТУ". Ще 70 працівників перейшли до інших стурктурних підрозділів центральної дирекції. Іншим – запропоновані вакантні посади у компанії, а також повідомлено про їх пріоритетне право на зайняття цих позицій. Переїзд ефіру вже відбувся, а в суботу (23 веренся – Ред.) завершиться переїзд творчого складу. З понеділка (25 вересня – Ред.) новини ЦК вже будуть виходити зі студії телецентру на Мельникова, 42», – пояснив сайту «Суспільне мовлення» Олександр Лієв.

Прес-служба НСТУ зазначила, що раніше на 11 поверсі будівлі ТРК «Ера». Наразі у всіх робочих приміщеннях завершено ремонт і вони готові до експлуатації. Найближчим часом усі співробітники ЦК переїдуть до цих приміщень. Усі меблі будуть перевезені з Хрещатика, цей процес ще триває.

За словами пана Лієва, вивільнене приміщення на вул. Хрещатик, 26, де раніше працював телеканал, здаватимуть в оренду. 

Нагадаємо, телеканали Центральний канал і «UA:Культура» стали творчими об’єднаннями в складі центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанії». З вересня всі три канали – «UA:Культура», Центральний канал і «UA: Перший» – працюватимуть в одному телецентрі на вул. Мельникова, 42. У зв’язку з оптимізацією 150 працівників філії НСТУ «Київська регіональна дирекція» сповіщено про скорочення й про 700 вакантних позицій у компанії, які вони мають право зайняти. Оптимізація дозволить вивільнити 38 мільйонів гривень вже в наступному році та використати їх для технічного переоснащення новин, пояснив Олександр Лієв.

Нагадаємо, 9 серпня 2017 року Олександр Лієв повідомив колективу «Київська регіональна дирекція» («Центральний канал» і «Голос Києва») про припинення діяльності Київської філії НСТУ.

У липні 2017 року радіостанцію «Голос Києва» перевезли на вул. Хрещатик, 26, де працює редакція «Українського радіо». «Голос Києва» тепер входить до складу «Українського радіо».

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду