«Центральний канал» після переїзду почав мовлення  з «Олівця»

«Центральний канал» після переїзду почав мовлення з «Олівця»

16:24,
21 Вересня 2017
5436

«Центральний канал» після переїзду почав мовлення з «Олівця»

16:24,
21 Вересня 2017
5436
«Центральний канал» після переїзду почав мовлення  з «Олівця»
«Центральний канал» після переїзду почав мовлення  з «Олівця»
19 вересня 2017 року «Центральний канал» почав мовити з ефірної апаратної №5 з телецентру на вул. Мельникова, 42. Телеканал, який раніше входив до складу Київської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України і мав редакцію на вул. Хрещатик, 26, зайняв 11 поверх телецентру.

Як сказав сайту «Суспільне мовлення» виконавчий директор ПАТ «НСТУ» Олександр Лієв, «Центрального каналу» після переїзду мовитиме, як і раніше.

«63 працівники з регіональної філії Центральний канал перейшли до складу творчого об'єднання центральної дирекції ПАТ "НСТУ". Ще 70 працівників перейшли до інших стурктурних підрозділів центральної дирекції. Іншим – запропоновані вакантні посади у компанії, а також повідомлено про їх пріоритетне право на зайняття цих позицій. Переїзд ефіру вже відбувся, а в суботу (23 веренся – Ред.) завершиться переїзд творчого складу. З понеділка (25 вересня – Ред.) новини ЦК вже будуть виходити зі студії телецентру на Мельникова, 42», – пояснив сайту «Суспільне мовлення» Олександр Лієв.

Прес-служба НСТУ зазначила, що раніше на 11 поверсі будівлі ТРК «Ера». Наразі у всіх робочих приміщеннях завершено ремонт і вони готові до експлуатації. Найближчим часом усі співробітники ЦК переїдуть до цих приміщень. Усі меблі будуть перевезені з Хрещатика, цей процес ще триває.

За словами пана Лієва, вивільнене приміщення на вул. Хрещатик, 26, де раніше працював телеканал, здаватимуть в оренду. 

Нагадаємо, телеканали Центральний канал і «UA:Культура» стали творчими об’єднаннями в складі центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанії». З вересня всі три канали – «UA:Культура», Центральний канал і «UA: Перший» – працюватимуть в одному телецентрі на вул. Мельникова, 42. У зв’язку з оптимізацією 150 працівників філії НСТУ «Київська регіональна дирекція» сповіщено про скорочення й про 700 вакантних позицій у компанії, які вони мають право зайняти. Оптимізація дозволить вивільнити 38 мільйонів гривень вже в наступному році та використати їх для технічного переоснащення новин, пояснив Олександр Лієв.

Нагадаємо, 9 серпня 2017 року Олександр Лієв повідомив колективу «Київська регіональна дирекція» («Центральний канал» і «Голос Києва») про припинення діяльності Київської філії НСТУ.

У липні 2017 року радіостанцію «Голос Києва» перевезли на вул. Хрещатик, 26, де працює редакція «Українського радіо». «Голос Києва» тепер входить до складу «Українського радіо».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду