Центральний канал переїжджає в «Олівець» і об’єднується з «UA:Культурою» та центральною дирекцією НСТУ

Центральний канал переїжджає в «Олівець» і об’єднується з «UA:Культурою» та центральною дирекцією НСТУ

13:33,
13 Вересня 2017
6806

Центральний канал переїжджає в «Олівець» і об’єднується з «UA:Культурою» та центральною дирекцією НСТУ

13:33,
13 Вересня 2017
6806
Центральний канал переїжджає в «Олівець» і об’єднується з «UA:Культурою» та центральною дирекцією НСТУ
Центральний канал переїжджає в «Олівець» і об’єднується з «UA:Культурою» та центральною дирекцією НСТУ
Телеканали «UA:Культура» і Центральний канал стали творчими об’єднаннями в складі центральної дирекції публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанії». З вересня всі три канали – «UA:Культура», Центральний канал і «UA: Перший» – працюватимуть в одному телецентрі на вул. Мельникова, 42.

Телеканал «UA:Культура» раніше також працював на Мельникова, 42. На сьогодні мовлення телеканалу  «UA:Культура» забезпечують 49 осіб. Ще 40 технічних та адміністративних працівників колишньої філії «Культура» були запрошені на відповідні посади в профільні департаменти у структурі центральної дирекції НСТУ. Попередження про скорочення отримали 28 працівників. Відповідно до закону всіх їх поінформовано про 700 вакантних посад в штаті НСТУ та їхнє пріоритетне право на зайняття цих позицій, повідомляє прес-служба НСТУ.

«Центральний канал також став творчим об’єднанням в складі центральної дирекції. Уже з 18 вересня мовлення телеканалу вестимуть з ефірної апаратної №5 у телецентрі на Мельникова, 42. Протягом наступних 20 днів редакції Центрального каналу, а це – 65 творчих працівників, повністю переїдуть в "олівець"», – зазначають у НСТУ.

Центральний канал раніше був Київської філією НСТУ. У зв’язку з оптимізацією 150 працівників філії НСТУ «Київська регіональна дирекція» сповіщено про скорочення й про 700 вакантних позицій у компанії, які вони мають право зайняти. З них – 200 вакансій у Києві, а ще 500 – в усіх обласних центрах.

«Оптимізація дозволить нам вивільнити 38 мільйонів гривень вже в наступному році та використати їх для технічного переоснащення новин. В умовах недофінансування й катастрофічної нестачі коштів на технічне оснащення компанії ці кроки дозволять нам не просто зберегти мовлення обох телеканалів («UA:Культура» та Центральний канал – ред.), а й покращити технічні умови виробництва телепрограм», – пояснив виконавчий директор ПАТ «НСТУ» Олександр Лієв.

Нагадаємо, 9 серпня 2017 року Олександр Лієв повідомив колективу «Київська регіональна дирекція» («Центральний канал» і «Голос Києва») про припинення діяльності Київської філії НСТУ.

Радіостанція «Голос Києва» працює 21 рік, починаючи з 1 березня 1996 року. Загалом, київське обласне радіо мовило понад 55 років із приміщення на вул. Хрещатик, 6 (яке новостворена НСТУ орендувала за 460 тис. грн. на рік).

У липні 2017 року радіостанцію «Голос Києва» перевезли на вул. Хрещатик, 26, де працює редакція «Українського радіо». 

З 1 липня 2017 року радіостанція «Голос Києва» Київської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України започаткувала додаткове мовлення на каналі УР-3 (радіо «Культура») у трьох часових відрізках загальним обсягом чотири години на добу: 10:00 – 11:00, 12:00 – 14:00, 17:00 – 18:00. Також «Голос Києва», як і раніше, можна слухати у Києві та Київській області на каналі УР-1 (105 FM) у такі часові відрізки: 08:10 - 09:00, 14:10 - 15:00, 18:10 - 19:00, 21:10 - 22:00. Загалом, київське радіо мовить 7 годин 20 хвилин на обох каналах УР.

Раніше повідомлялося про те, що «Центральний канал» переїде з Хрещатика, 26 в приміщення «UA:Перший» на вул. Мельникова, 42. Відповідно, центральна дирекція Національної суспільної телерадіокомпанії України («UA: Перший»), філія НСТУ «Київська регіональна дирекція "Центральний канал"» і центральна дирекція «Канал "Культура"» працюватимуть як єдина Центральна дирекція. На даний момент там працює на даний момент працює 1723 співробітники. Штат об’єднаної Центральної дирекції складатиме 1444 працівники, на 279 осіб менше, зазначив голова правлівння НСТУ Зураб Аласанія.

За словами члена правління Миколи Чернотицького, такі реформи заощадять для Суспільного 10 млн грн уже цього року і 32 млн грн наступного.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду