НСТУ зекономить 10 млн грн за рахунок структурної оптимізації

НСТУ зекономить 10 млн грн за рахунок структурної оптимізації

14:10,
1 Серпня 2017
4494

НСТУ зекономить 10 млн грн за рахунок структурної оптимізації

14:10,
1 Серпня 2017
4494
НСТУ зекономить 10 млн грн за рахунок структурної оптимізації
НСТУ зекономить 10 млн грн за рахунок структурної оптимізації
Телеканали «Культура» і «Центральний канал» стануть творчими об’єднаннями в складі центральної дирекції ПАТ НСТУ. Загалом на трьох каналах («UA:Перший», «Культура» і «Центральний канал») до 31 жовтня 2017-го буде оптимізовано 279 працівників.

Таке рішення ухвалило правління Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» 31 липня 2017 року. Про це повідомляє сайт «UA:Перший». «Телеканали "Культура" і "Центральний канал" більше не будуть структурними підрозділами, а натомість стануть творчими об’єднаннями в складі центральної дирекції ПАТ НСТУ. Це рішення дозволить Суспільному заощадити до 10 мільйонів гривень цьогоріч за рахунок оптимізації адміністративної та технічної структури», – йдеться у повідомленні.

За словамичлена правління НСТУ, відповідального за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, Миколи Чернотицького, такі реформи заощадять для Суспільного 10 млн грн уже цього року і 32 млн грн наступного.

«У нас використовувалось два приміщення:”Центрального каналу” та телецентру "олівець", де розміщується “UA:Перший”. Було прийнято рішення, що фахівці з “Центрального каналу” переїдуть в "олівець" на Мельникова, 42. Таким чином, “Центральний канал” отримає доступ до кращого технічного та студійного забезпечення. А перехід “Культури” та ЦК від структурних підрозділів до творчих об’єднань дозволить нам оптимізувати кадрові ресурси: більше не буде потреби в дублюванні адміністративних, бухгалтерських функцій. Відтепер адміністративна структура “UA:Перший” обслуговуватиме також і “Центральний канал”, і “Культуру”. Такі реформи заощадять для Суспільного 10 мільйонів гривень вже цього року і 32 мільйони гривень наступного року», – розповів. Він також зазначив, що від реформ жодним чином не постраждає глядач, адже канали залишатимуться в ефірі у звичному режимі. Більше того, вивільнені від оптимізації кошти спрямують на виробництво нового якісного контенту.

"Вивільнення цих коштів дозволить хоч трохи скоротити недофінансування. Проте дефіцит залишається гострим: коштів бракує не лише на технічне переоснащення, якого вкрай потребує Суспільне, а й на оплату трансляцій", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що на черговій сесії Верховної Ради України, яка відбулася 13 липня, народні депутати не внесли змін, що стосуються фінансування Суспільного, до закону про державний бюджет на 2017 рік.

ПАТ "НСТУ" недофінансували на 323,2 млн гривень. Ці кошти Суспільне повинно було отримати відповідно до закону "Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні".

У коментарі сайту «Суспільне мовлення» Микола Чернотицький уточнив, що загалом на трьох каналах («UA:Перший»,«Культура» і «Центральний канал») до 31 жовтня 2017-го буде оптимізовано 279 працівників.

Нагадаємо, у жовтні цього року також буде скорочено 26 осіб, які займалися проведенням міжнародного конкурсу «Євробачення».

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду