6 червня Павло Грицак і Зураб Аласанія вирішуватимуть, як закриватиметься проект «Євробачення»

6 червня Павло Грицак і Зураб Аласанія вирішуватимуть, як закриватиметься проект «Євробачення»

12:03,
3 Червня 2017
3016

6 червня Павло Грицак і Зураб Аласанія вирішуватимуть, як закриватиметься проект «Євробачення»

12:03,
3 Червня 2017
3016
6 червня Павло Грицак і Зураб Аласанія вирішуватимуть, як закриватиметься проект «Євробачення»
6 червня Павло Грицак і Зураб Аласанія вирішуватимуть, як закриватиметься проект «Євробачення»
6 червня головний продюсер музичних і розважальних програм Національної суспільної телерадіокомпанії України, колишній виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Павло Грицак, який написав заяву на звільнення, та голова правління Суспільного мовлення Зураб Аласанія шукатимуть технічне рішення, яким чином закриватиметься проект «Євробачення-2017». За словами пана Грицака, посада продюсера не давала йому можливості завершити проект «Євробачення».

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив Павло Грицак.

Він сказав, що 22 травня був скорочений з посади заступника генерального директора НТКУ, яку обіймав з 15 грудня 2016 року, та був повідомлений, що займана ним до цього часу посада продюсера спортивних і розважальних програм також скорочується. За словами Павла Грицака, він швидше за все йде з НСТУ та є відкритий до обговорення будь-яких взаємно прийнятних форматів співпраці задля якнайшвидшого та спокійного завершення проекту.

«Опублікований у мережі Романом Вінтонівим документ дійсно є копією моєю заяви. Але це лише один документ, вирваний з контексту, і я вважаю неконструктивною подібну практику. 22 травня я був скорочений з посади заступника генерального директора. А минулого тижня Зураб Аласанія повідомив, що займана мною посада продюсера спортивних і розважальних програм, яку я обіймав до цього часу, також скорочується. В будь-якому випадку, перебування на цій посаді було недоцільним, адже вона не дає можливості завершити проект «Євробачення» – я був позбавлений організаційних та управлінських функцій, а також не міг підписувати фінансові документи. Фінансові питання вирішуватиме юридична особа ПАТ НСТУ, яка позбавила мене впливу на остаточні розрахунки 15 травня 2017 року. Разом з тим хотів би наголосити, що я відкритий до обговорення будь-яких взаємно прийнятних форматів співпраці задля якнайшвидшого та спокійного завершення проекту. Я хочу подякувати своїм колегам за гарно виконану роботу. Всі вони спромоглися додати авторитету нашої країни, організувавши Євробачення на дуже високому рівні», – пояснив Павло Грицак.

Нагадаємо, 2 червня Майкл Щур (член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Роман Вінтонів)  на своїй сторінці у Facebook оприлюднив заяву на звільнення продюсера музичних і розважальних програм Національної суспільної телерадіокомпанії Павла Грицака, написану 2 червня 2017 року.

Павло Грицак був призначений на посаду заступника генерального директора НТКУ 15 грудня 2016 року.  Він відповідав за музичні, спортивні і розважальні програми та підготовку до «Євробачення-2017».

У лютому 2017 року, після того як частина команди «Євробачення» на чолі з виконавчими продюсерами Вікторію Романовою та Олександром Харебіним пішли з проекту, Павло Грицак став виконавчим продюсером «Євробачення».  За словами Павла Грицака, його право на підпис на платіжних документах щодо «Євробачення-2017», яке проходило в Києві з 9 по 13 травня, завершилося 15 травня 2017 року. 22 травня він був скорочений з посади заступника генерального директора НТКУ і перейшов на посаду продюсера розважальних та спортивних програм. У цей день він отримають попередження про скорочення посад.

1 червня 2017 року Павло Грицак дав підсумкову прес-конференцію стосовно «Євробачання». На ній він сказав, що не знімає з себе відповідальності за інцидент під час виступу української співачки Джамали у фіналі конкурсу.

Також він заявив, що наразі 150 компаній, які працювали на Євробаченні», не мають розрахунку.  Остаточний розрахунок буде здійснено після того, коли ПАТ «НСТУ», як організатор, переконається у тому, що всі послуги надані у повному обсязі. Підрядники не погоджуються чекати і готуються 6 червня, починаючи з 08:00, розпочати безстроковий пікет під стінами Кабміну. 

Фото: Віталій Носач

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду