До конкурсу на голову правління НСТУ допустили вісім кандидатів

До конкурсу на голову правління НСТУ допустили вісім кандидатів

19:26,
21 Березня 2017
4066

До конкурсу на голову правління НСТУ допустили вісім кандидатів

19:26,
21 Березня 2017
4066
До конкурсу на голову правління НСТУ допустили вісім кандидатів
До конкурсу на голову правління НСТУ допустили вісім кандидатів
21 березня 2017 року Наглядова рада публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ «НСТУ») на черговому засіданні оголосила кандидатів на вакантну посаду голови правління суспільного мовлення. До конкурсу допущені всі вісім претендентів, які подали пакети документів

Ними стали Зураб Аласанія (генеральний директор НТКУ 2014-2016 років), Роман Вибрановський (журналіст, екс-директор з виробництва публіцистичних програм на Першому національному, керівник «Проекту комунікації реформ» Українського кризового медіа-центру), Юрій Дараган (екс-гендиректор телеканалу Сумщини ТРК «Відікон», головний продюсер сумського телеканалу СТС до квітня 2016 року), Олександр Зирін (телепродюсер, режисер і оглядач), Олександр Зорка (віце-президент НТКУ, директор Дирекції програм НТКУ з 2001 по 2015 рік), Олександр Коваленко (начальник цеху електростанції в НСТУ з 2011 року і дотепер), Олег Наливайко (голова Держкомтелерадіо з 2014 року і дотепер), Марек Серант (громадянин Польщі, фрілансер, співпрацював із  телеканалами EspresoTV та 3S.tv,спецкореспондент на TV Republika і TV Polsat).

Голова Наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва презентувала всім присутнім на засіданні в «Укрінформі» пакети документів кожного з претендентів. Члени Наглядової ради НСТУ відкрито голосували про допуск до конкурсу окремо за кожного претендента.

У членів Наглядової ради виникли питання про допуск до конкурсу двох претендентів: Олександра Зиріна та Олександра Коваленка. Пан Зирін під час подачі документів написав заяву, що заповнив електронну декларацію. В Єдиному державному реєстрі вона з’явилася 17 березня, хоча документи можна було подавати до 17:00 16 березня. Члени Наглядової ради дозволили йому взяти участь у конкурсі, пояснивши це тим, що система час від часу зависає.

Олександр Коваленко має досвід начальника цеху електростанції в НТКУ, а тепер НСТУ. Одна з умов про допуск до конкурсу – п’ять років стажу на керівній посаді у медіасфері. Так як у Положенні не зазначено, на якій саме керівній посаді, тож Олександра Коваленка допустили.

Крім того, Наглядова рада визначила дату проведення конкурсу - 10 квітня 2017 року.

Нагадаємо, 3 лютого 2017 року Наглядова рада НСТУ ухвалила рішення про оголошення конкурсу на посаду голови правління суспільного мовлення. Документи на конкурс на посаду голови правління НСТУ можна було подавати з 3 лютого 2017 року до 17:00 16 березня.

Не пізніше 13 квітня 2017 року Наглядова рада НСТУ проведе конкурс на зайняття вакантної посади голови правління суспільного мовлення. Умови проведення конкурсу оприлюдено на сайті «UA: Першого».

Фото Валентини Балабанової

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду