НСТУ запустила веб-сайт «UA: Суспільне мовлення»

НСТУ запустила веб-сайт «UA: Суспільне мовлення»

13:12,
18 Грудня 2017
6037

НСТУ запустила веб-сайт «UA: Суспільне мовлення»

13:12,
18 Грудня 2017
6037
НСТУ запустила веб-сайт «UA: Суспільне мовлення»
НСТУ запустила веб-сайт «UA: Суспільне мовлення»
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» запустило окремий веб-сайт «UA: Суспільне мовлення», де публікує усі новини, офіційні заяви і документи, які стосуються компанії.

На платформі suspilne.media можна ознайомитися зі статутом телерадіокомпанії, структурою, до якої входять як загальнонаціональні канали, так і офіси в регіонах, а також із рішеннями правління та наглядової ради НСТУ, повідомляє прес-служба НСТУ.

«Нарешті ми повноцінно представлені в інтернет-просторі, тож тепер кожен зможе легко знайти нас і дізнатися все про суспільне мовлення в Україні. Це важливий крок у розвитку Суспільного, і він став реальністю завдяки підтримці Ради Європи. Ми вдячні нашим партнерам за допомогу і у свою чергу будемо завжди дотримуватись принципу відкритості, повідомляти суспільство про всі подробиці реформування телерадіокомпанії за допомогою сайту. Раніше ці функції виконував сайт загальнонаціонального телеканалу UA: Перший. Але тепер він нарешті функціонуватиме окремо і буде присвячений контенту телеканалу, як це й повинно бути», – розповів голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

Сайт suspilne.media також передбачає можливість зворотного зв’язку. Зв’язатися з командою телерадіокомпанії можна в розділі «Потрапити на Суспільне». «Якщо маєте запитання, пропозиції, скарги чи проекти – повідомте нас, ми готові до діалогу», – зазначили у компанії. 

Нагадаємо, до сьогодні був лише один сайт «UA: Перший», який виконував функції офіційного сайту ПАТ «НСТУ» і водночас є сайтом телеканалу «UA: Перший». Директорка департаменту зв'язків із громадськістю та ЗМІ Національної суспільної телерадіокомпанії України Вікторія Сидоренко сказала сайту «Суспільне мовлення»,що так не має бути, у компанії повинні це розділити і вже працюють над розробкою нового сайту.

Додамо, у липні 2017 року НСТУ запустила платформу зворотного зв’язку «Потрапити на Суспільне», на якій можна залишити своє звернення, ідеї про співпрацю чи скарги.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду