НСТУ запустила веб-сайт «UA: Суспільне мовлення»

НСТУ запустила веб-сайт «UA: Суспільне мовлення»

13:12,
18 Грудня 2017
5424

НСТУ запустила веб-сайт «UA: Суспільне мовлення»

13:12,
18 Грудня 2017
5424
НСТУ запустила веб-сайт «UA: Суспільне мовлення»
НСТУ запустила веб-сайт «UA: Суспільне мовлення»
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» запустило окремий веб-сайт «UA: Суспільне мовлення», де публікує усі новини, офіційні заяви і документи, які стосуються компанії.

На платформі suspilne.media можна ознайомитися зі статутом телерадіокомпанії, структурою, до якої входять як загальнонаціональні канали, так і офіси в регіонах, а також із рішеннями правління та наглядової ради НСТУ, повідомляє прес-служба НСТУ.

«Нарешті ми повноцінно представлені в інтернет-просторі, тож тепер кожен зможе легко знайти нас і дізнатися все про суспільне мовлення в Україні. Це важливий крок у розвитку Суспільного, і він став реальністю завдяки підтримці Ради Європи. Ми вдячні нашим партнерам за допомогу і у свою чергу будемо завжди дотримуватись принципу відкритості, повідомляти суспільство про всі подробиці реформування телерадіокомпанії за допомогою сайту. Раніше ці функції виконував сайт загальнонаціонального телеканалу UA: Перший. Але тепер він нарешті функціонуватиме окремо і буде присвячений контенту телеканалу, як це й повинно бути», – розповів голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

Сайт suspilne.media також передбачає можливість зворотного зв’язку. Зв’язатися з командою телерадіокомпанії можна в розділі «Потрапити на Суспільне». «Якщо маєте запитання, пропозиції, скарги чи проекти – повідомте нас, ми готові до діалогу», – зазначили у компанії. 

Нагадаємо, до сьогодні був лише один сайт «UA: Перший», який виконував функції офіційного сайту ПАТ «НСТУ» і водночас є сайтом телеканалу «UA: Перший». Директорка департаменту зв'язків із громадськістю та ЗМІ Національної суспільної телерадіокомпанії України Вікторія Сидоренко сказала сайту «Суспільне мовлення»,що так не має бути, у компанії повинні це розділити і вже працюють над розробкою нового сайту.

Додамо, у липні 2017 року НСТУ запустила платформу зворотного зв’язку «Потрапити на Суспільне», на якій можна залишити своє звернення, ідеї про співпрацю чи скарги.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду