Керівництво НСТУ знайшло заміну на місця менеджерів, які залишили «Євробачення-2017»
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Керівництво НСТУ знайшло заміну на місця менеджерів, які залишили «Євробачення-2017»
Про це під час брифінгу заявив заступник генерального директора колишньої НТКУ (нині – ПАТ НСТУ) Павло Грицак, повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.
«Це зайняло у нас близько 72 годин. Пов'язано це з двома причинами: значна підтримка з боку всіх владних структур України та міста Києва. Друга причина – люди, які пішли, не телевізійно-виробнича команда. Залишили проект люди із івент-команди та комерційної частини команди, хто безпосередньо не впливає на телевізійне шоу і підготовку», – сказав Павло Грицак.
Тимчасово виконуюча обов’язки голови правління ПАТ НСТУ Ганна Бичок додала, що часткові кадрові зміни в команді жодним чином не вплинуть на виконання зобов’язань НСТУ щодо організації та проведення «Євробачення-2017» в Україні.
За словами Павла Грицака, всі пропозиції щодо кандидатур на заміщення посад у команді підготовки до Євробачення-2017 направлені на затвердження ЄМС.
«Івент-менеджер обраний спільно з містом Києвом, оскільки дуже багато подій навколо Євробачення відбуватиметься в Києві. На посаду комерційного директора пісенного конкурсу кандидатом є людина, яка працювала більше 15 років у Національній телерадіокомпанії України і займалася всіма спонсорськими і маркетинговими проектами, зокрема конкурсом Євробачення-2005 і дитячим пісенним конкурсом Євробачення-2009, Євро-2012 та іншими подіями», – сказав Павло Грицак.
Учасники брифінгу повідомили, що 14 лютого розпочато і успішно триває продаж квитків на Євробачення-2017. Зокрема, за два дні продано 9 384 квитки вартістю від 8 до понад 500 євро. Загалом планується продати майже 70 тисяч квитків на 9 подій конкурсу: фінал, два півфінали, їхні репетиції й генеральні репетиції.
Від 6 лютого також розпочалося бронювання номерів в офіційних готелях «Євробачення-2017» для іноземних делегацій. За перший день забронювала номери 21 делегація.
Нагадаємо, виконавчі продюсери «Євробачення-2017» Вікторія Романова, Олександр Харебін та частина команди «Євробачення-2017» офіційно заявили, що залишають цей проект і припиняють роботу над підготовкою до проведення конкурсу. У листі, під яким 21 підпис, зазначається, що в грудні 2016 року в них «забрали повноваження, призначивши нового фактичного керівника конкурсу в Україні, якого наділили повним контролем усіх аспектів "Євробачення" в Україні». Павло Грицак був призначений заступником гендиректора Національної телекомпанії України (НТКУ) 15 грудня 2016 року, став відповідальним за виробництво музичних, спортивних програм, документальних фільмів, підготовку до пісенного конкурсу «Євробачення-2017», а також за комерційну діяльність НТКУ. Він був виконавчим продюсером «Євробачення-2005», яке проходило в Україні.
Олександр Харебін пізніше звинуватив Павла Грицака у тому, що він збільшив кошторис пісенного конкурсу «Євробачення» з 655,7 млн грн. до 856 млн грн. За його словами, всі ці кошти підуть на «Євробачення», а можна було б 200-250 млн грн. внести у недофінансований бюджет Національної суспільної телерадіокомпанії. Павло Грицак пообіцяв робити все для того, щоб на підготовку «Євробачення» було витрачено менше, ніж 655,7 млн грн.
Фото: Віталій Носач