Зураб Аласанія: «До закону про суспільне мовлення – кілька десятків зауважень»

15:38,
30 Травня 2014
1504

Зураб Аласанія: «До закону про суспільне мовлення – кілька десятків зауважень»

15:38,
30 Травня 2014
1504
Зураб Аласанія: «До закону про суспільне мовлення – кілька десятків зауважень»
Наразі до Закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» існує багато зауважень з боку юристів і журналістів. Про це під час чату на «Детектор медіа» заявив гендиректор Першого національного Зураб Аласанія.

«Найбільш нагальні питання: активи/пасиви (зараз дуже багато боргів на НТКУ, багато судових процесів по майну і не тільки у нас, а й в ОДТРК); бюджет, який дорівнює тій сумі, яка зараз витрачається на НТКУ. Коли досвід європейських мовників показує, що компанія не зможе вижити в таких умовах; скорочена до 5% реклама; незрозумілий механізм формування наглядової ради, і навіть правління. Але більшість з цих питань можна врегулювати підзаконними актами КМУ, і ми зараз над цим працюємо», – зазначив Зураб Аласанія.

Також гендиректор розповів, що концепція суспільного мовлення створюється робочою групою, до якої входять десятки фахівців з різних галузей і організацій.

«Буде враховано найкраще з усього існуючого. В Європі більше 60 суспільних мовників, і практично з кожним із них ми на зв'язку – за допомогою Європейської мовної спілки», – каже пан Аласанія.

Нагадаємо, нещодавно Зураб Аласанія заявив, що закон про суспільне мовлення в теперішньому вигляді не може працювати. Закон «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» було прийнято Верховною Радою 17 квітня 2014 року, а 13 травня його підписав тодішній в. о. президента Володимир Турчинов. Відповідно до документа, суспільне телебачення створюватиметься, зокрема, на базі Національної телекомпанії України.

Джерело: Суспільне мовлення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
kvedomosti.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду