Розпочав роботу фонд підтримки створення та розвитку суспільного мовлення України

14:44,
13 Червня 2014
2607

Розпочав роботу фонд підтримки створення та розвитку суспільного мовлення України

14:44,
13 Червня 2014
2607
Розпочав роботу фонд підтримки створення та розвитку суспільного мовлення України
При НТКУ створено благодійний фонд "Суспільне телебачення України". Про це "Телекритику" повідомив виконавчий директор фонду Ігор Кобеля.

За інформацією пана Кобелі, зараз у рамках діяльності фонду розпочато збір проектних пропозицій від майбутніх бенефіціарів, співробітництво з донорськими організаціями SwissContact, SES, USAID, UNDP, Peace Corp, МФ "Відродження".

Найближчим часом планується винесення на розгляд і затвердження засновниками та наглядовою радою програми діяльності фонду на 2014 рік, макети символіки фонду та ряд організаційних положень. Також планується розпочати створення документальної інфраструктури фонду (положення про наповнення фонду, штатний розпис, меморандуми про співробітництво, порядок подання та розгляду аплікаційних заявок на гранти та ін.).

Наразі серед установчих документів фонду готові статут, виписка й витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, перший протокол загальних зборів фонду, меморандум про взаємодію та співпрацю. Фонд також матиме офіційний сайт і представництво в соціальній мережі Facebook, де публікуватиметься ніформація про діяльність фонду, зокрема звітність.

Як повідомляє виконавчий директор фонду, з метою оптимізації адміністративних витрат наразі у фонді працюватимуть тільки виконавчий директор і бухгалтер. Решта робіт будуть виконуватися по цивільно-правовим договорам під конкретний обсяг виконаних робіт (розробка сайту, юридичні консультації з розробки проектів положень, типових наказів, меморандумів, програмних документів, розробка грантових аплікаційних форм, організація збору й адміністрування проектних пропозицій тощо).

Фонд розташовуватиметься у будівлі Національної телекомпанії України (Київ, вул. Мельникова, 42).

Джерело: Суспільне мовлення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
kolona.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду