«Суспільне Новини» запускає спецпроєкт «Щоденники окупації»

«Суспільне Новини» запускає спецпроєкт «Щоденники окупації»

16:13,
1 Травня 2024
784

«Суспільне Новини» запускає спецпроєкт «Щоденники окупації»

16:13,
1 Травня 2024
784
«Суспільне Новини» запускає спецпроєкт «Щоденники окупації»
«Суспільне Новини» запускає спецпроєкт «Щоденники окупації»
Герої проєкту розповідатимуть про життя на окупованих територіях України.

За повідомленням корпоративного сайту Суспільного, у рамках циклу «Щоденники окупації» вийде десять історій про українців, які живуть на захоплених РФ територіях та про виклики, з якими вони стикаються щодня. Йдеться й проєкті і про те, як цивільні співіснують з російськими військовими, про мобілізацію, а також про те, що викладають дітям у школі.

У першій серії циклу, яка вже розміщена на сайті «Суспільне Новини», розповідається про шлях, який українцям доводиться долати, щоб виїхати з окупованої території або ж повернутись назад.

Головна продюсерка інформаційного мовлення Христина Гаврилюк розповіла, що українцям небагато відомо про те, як живуть люди на окупованих територіях, і саме тому прийнято рішення про створення цього проєкту – донести інформацію про життя на виклики, які стоять перед їх співгромадянами в окупації.  «Що наразі із мобілізацією до російської армії на окупованих територіях та як її уникають? Скільки коштує заїхати у Донецьк чи Луганськ через “Шереметьєво” і які ризики в такому маршруті? Яка ситуація із ліками для важкохворих?», —  озвучує питання Христина Гаврилюк. А команда проєкту «Щоденники в окупації», спілкуючись з героями, дасть відповіді на них.

У циклі глядачі матимуть змогу почути людей, які живуть на різних окупованих територіях України.Їхні історії з міркувань безпеки будуть оприлюднені анонімно.

Над створенням проєкту працюють: авторка тестів Марія Семенченко, ілюстраторка Інга Леві, куратори проєкту – редактори «Суспільне Новини» Вікторія Курчинська та Влад Азаров.

 Фото: Суспільне

 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду