Суспільне у партнерстві з pedan|buro презентує освітній проєкт для молоді «Колайдер»
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Суспільне у партнерстві з pedan|buro презентує освітній проєкт для молоді «Колайдер»
Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.
Креативний концепт «Колайдера» розроблений pedan|buro, являє собою школу майбутнього, де могли б викладати Залізна Людина, Донателло, Айнштайн та інші ікони попкультури. Також він задуманий як альтернативна пропозиція токсичному російському контенту.
Підписатися на «Колайдер» можна в YouTube, TikTok та Instagram.
Підлітки зможуть відчути себе кмітливими дослідниками та дізнатись більше про світ навколо, до того ж у спільнотах соцмереж зможуть знайти однодумців і поринути в цікаву суперечку.
За словами головної продюсерки цифрових платформ Суспільного Вікторії Мурованої, контент проєкту пройшов перевірку в чатах з фокус-групами, адже «Колайдер» розрахований на найвимогливішу цільову аудиторію — підліткову.
«І для Суспільного, і для pedan|buro важливим викликом є спроба запустити корисні тренди, залишаючись при цьому у межах популярних форматів платформ, де наша аудиторія присутня найбільше. Віримо, що підписники “Колайдера” в близькому майбутньому стануть нашими кореспондентами й блогерами і амбасадорами українського контенту. Також дуже сподіваємося на підтримку освітян, для яких хотіли б стати союзниками», — каже Вікторія Мурована.
Співзасновник pedan|buro та креативний продюсер ютуб-каналу «Колайдер» Олександр Педан зазначає, що всі напрацювання та досвід останніх чотирьох років у створенні для дітей едьютейнменту вони використали у створенні «Колайдера»
«Ми мріємо знищити все російсько-пропагандистське в усіх соцмережах, щоб нашим дітям було достатньо саме україномовного контенту, і віримо, що цей контент не просто буде корисним та цікавим, а й буде класним прикладом для створення такої критичної маси українського в усіх соцмережах», — розповідає Олександр Педан.
На старті «Колайдер» презентує три формати відео:
- експлейнер-журнал «Та невже?»: загадки космосу, міфи про тварин, українська боротьба, геймери та інші неймовірні речі, які існують в Україні та світі;
- наукові батли «Хто тут Ейнштейн?»: Влад Шевченко, alyona alyona, Roxolana та інші блогери перевірятимуть свої знання та фізичні можливості;
- інфотейнмент-ролики «КіберХата»: блогери Валерія Пешикова та Микола Мальчин розкажуть все про віртуальний світ — від крутого до небезпечного.
Проєкт реалізовано за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Фото: Суспільне