Ольга Червакова стала директоркою Департаменту взаємодії з органами державної влади

Ольга Червакова стала директоркою Департаменту взаємодії з органами державної влади

16:39,
14 Грудня 2022
3302

Ольга Червакова стала директоркою Департаменту взаємодії з органами державної влади

16:39,
14 Грудня 2022
3302
Ольга Червакова стала директоркою Департаменту взаємодії з органами державної влади
Ольга Червакова стала директоркою Департаменту взаємодії з органами державної влади
Своїм першочерговим завданням вона бачить «становлення Суспільного Мовлення як незалежної, фінансово стабільної та поважної інституції».

14 грудня журналістка та колишня народна депутатка Ольга Червакова очолила новий Департамент взаємодії з органами державної влади на Суспільному.

За її словами, незалежне Суспільне було одним із пріоритетів її діяльності під час депутатства. Вона розробила десятки законів України у сфері забезпечення свободи слова та професійної діяльності журналістів.

«Ця реформа була частиною зобов’язань України перед Радою Європи, але попри це вона далася нам неймовірними зусиллями. Ми долали колосальний лобістський спротив і бюрократичний саботаж. Але я щаслива, що маю відношення до народження і становлення Суспільного Мовлення як якісного дискусійного майданчика для пошуків відповідей на ключові проблеми українського суспільства. Суспільне — це не просто про медіа. Це про цінності, про високі стандарти журналістики, про бездоганне дотримання балансів і, врешті-решт, про майбутнє України як демократичної європейської держави, де свобода слова є недоторканною», — зазначила Ольга Червакова.

На посаді директорки Департаменту взаємодії з органами державної влади Ольга своїм першочерговим завданням бачить «становлення Суспільного Мовлення як незалежної, фінансово стабільної та поважної інституції, яка демонструватиме високу якість журналістських стандартів та пропонуватиме глядачу формати, яких бракує на українському телебаченні».

Свій кар’єрний шлях Ольга Червакова починала з регіональних ЗМІ в місті Дніпро. В Києві працювала парламентською кореспонденткою СТБ, де у 2011 році здобула перемогу в номінації «Найкращий репортер року» Національної премії «Телетріумф». Висвітлювала дві українських революції. Після Революції гідності очолювала виробництво інформаційно-аналітичного тижневика «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер». Депутатка Верховної Ради VIII скликання (2014–2019), працювала першою заступницею голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики. За час своєї каденції була авторкою та співавторкою близько 100 законопроєктів, 25 з яких стали законами. У 2018 році увійшла до двадцятки найефективніших депутатів за версією громадської мережі «ОПОРА», щопівроку звітувала про свою діяльність через соцмережі і сайт ВР, мала стовідсоткову відвідуваність засідань парламенту. Ініціювала та просувала законодавче посилення Кримінального кодексу щодо гарантій професійної діяльності журналістів, була співавторкою законів про мовні квоти на ТБ і радіо, роздержавлення друкованих ЗМІ, авторські права, здійснювала депутатський контроль виконання законодавства щодо свободи слова і реформи Суспільного. 

За освітою Червакова — політологиня, закінчила історичний факультет Національного університету у Дніпрі. Членкиня Національної спілки журналістів України. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
ВК
10:46 / 15.12.2022
Нам не вистачає фінансування- про це щоразу скиглить голова правління Чернотицький. Подайте на ще один департамент! Ну що вам, жалко?
архивариус
22:10 / 14.12.2022
«За останній час Банкова змогла "навести лад" на "Суспільному", яке до повномасштабного вторгнення було досить критичним до неї. Крім того ОП курує роботу двох інших державних каналів: російськомовного каналу для окупованих територій "ДОМ", який після повномасштабної війни переформатували на "Freedom", та парламентський телеканал "Рада"», – йдеться у статті на «Українській правді»
да... уж...
22:00 / 14.12.2022
Що-що, а департаменти, посади і назви посад НСТУ плодить як рос ЗМі фейки про Україну.
Кот Матроскин
21:53 / 14.12.2022
Неправильно ты, дядя Фёдор, копеечку просишь. Надо : НСТУ, - дай десять копеек.... И дальше по тексту.
Корейко
21:41 / 14.12.2022
Дядь, дай десять копеек. На новый департамчик не хватает.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду