До редакційної ради Суспільного обрали трьох членів

До редакційної ради Суспільного обрали трьох членів

13:20,
1 Грудня 2021
1932

До редакційної ради Суспільного обрали трьох членів

13:20,
1 Грудня 2021
1932
До редакційної ради Суспільного обрали трьох членів
До редакційної ради Суспільного обрали трьох членів
У членів редради, на місця яких провели довибори, закінчився термін каденції.

Першого грудня 2021 року відбулася конференція редакційних рад регіональних підрозділів Національної суспільної телерадіокомпанії України, під час якої провели довибори трьох членів і членкинь до редакційної ради Суспільного.

Про це повідомила у фейсбуку виконавча продюсерка «Українського радіо» Юлія Шелудько.

У трьох членів редради Суспільного – Юлії Шелудько («Українське радіо»), Ігоря Бенцала (Тернопільська філія), Костянтина Лоцмана (Волинська філія) – закінчився термін каденції у листопаді 2021 року.

За результатами довиборів обрали трьох членів, двоє з них уже вдруге стали членами редради. 

«Мене обрали до Редакційної ради АТ "НСТУ"! А ще членами Редради став удруге Ігор Бенцал з Тернополя та вперше Іван Лила з Черкаської філії», – зазначила Юлія Шелудько.

Нагадаємо, у статуті НСТУ вказано, що «редакційна рада формується з числа працівників Телерадіокомпанії у складі 15 осіб, з них п’ять осіб, які призначаються наглядовою радою, п’ять осіб, які обираються загальними зборами творчого колективу Телерадіокомпанії, і п’ять осіб, які призначаються на конференції редакційних рад відокремлених структурних підрозділів Телерадіокомпанії».  

Згідно зі Статутом НСТУ, на редакційну раду покладається:

«1) розроблення та подання на затвердження наглядовій раді редакційного статуту Телерадіокомпанії;

2) контроль за дотриманням телерадіожурналістами редакційного статуту;

3) контроль за дотриманням прав телерадіожурналістів, вимог щодо заборони цензури і втручання у редакційну та професійну діяльність Телерадіокомпанії;

4) внесення на розгляд наглядової ради питання про відсторонення посадових осіб від управління Телерадіокомпанією або її окремими підрозділами осіб, які порушували редакційний статут та/або вимоги законодавства щодо прав телерадіожурналістів, заборони цензури і втручання у редакційну та професійну діяльність Телерадіокомпанії, про призначення службового розслідування і звільнення цих осіб відповідно до закону та цього Статуту в разі підтвердження наявності зазначених порушень». 

Тож після довиборів до редакційної ради входять: Іван Лила, Ігор Бенцал, Юлія Шелудько, Анастасія Гудима, Ірина Коваль, Володимир Носков, Тетяна Рихтун, Микита Чибар, Ольга Шевчук, Антоніна Кобаль, Христина Стебельська, Олександр Гримайло-МакаренкоІрина Славінська і Андрій Діхтяренко.

Із 31 серпня 2021 року Ірина Славінська – голова редакційної ради Суспільного.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Ну чому ж нісенітниці?
22:04 / 02.12.2021
Припинено ж у зв'язку із закінченням строку, а не за профнепридатністю і ганебно і з санкціями. Покарання де цій людині і тим хто її туди просунув? Його нема.
Стандарти журналістики
09:35 / 02.12.2021
Не пишіть нісенітниці! Повноваження Т.Рихтун як члена редради припинено 25.10.2021 у зв"язку із закінченням строку повноважень. Якби "Детектор медіа" надавав точну і збалансовану інформацію і принаймні перевіряв те, про що пише, це б відповідало стандартам журналістики. Прикро за такі помилки.
Тетяна Рихтун, не може бути!
00:42 / 02.12.2021
Це там сама Тетяна Рихтун, яка "робила" в Криму розслідувння, беручи чужий контент і видаваючи його за свій, а нині не знає де право, а де ліво в журналістиці, платила премії і підвищувала профнепридатних людей.ю і натомість розігнала під своїм "командуванням" майже всю свою команду, бо нормальні люди не схотіли лизати зад виживший з розуму бабці, та сама Тетяна Рихтун, яку пхає всюди Максим Кошелєв, а вона пхає всюди його, оце великі переселенці з Криму, які за кілька років обзавелися квартирами в Києві з суперремонтом, та сама Тетяна Рихтун, яка намагалася витравлювати всіх талановитих, молодих і прекрасних жіночок, а сама в свої 70 з гаком бере уроки стриптизу, з чого модна зробити висновок про рівень психічної адекватності цієї людини, та сама Тетна Рихтун яка не знає ЖОДНОГО журналістького стандарту і є героїною легендарних на Олівці історій про те, як вона принижувала ведучих і змушувала їх роздігатися до нижньої білизни, а на новинну помилку в якій газеті пропонувала телефонувати в газету, а не безпосередньо героям історії, та сама Тетяна Рихтун членкиня редколегії? Оце надбання для журналістики!
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду