Україна розглядає проведення «Євробачення-2023» у трьох різних регіонах

Україна розглядає проведення «Євробачення-2023» у трьох різних регіонах

12:38,
16 Червня 2022
15839

Україна розглядає проведення «Євробачення-2023» у трьох різних регіонах

12:38,
16 Червня 2022
15839
Україна розглядає проведення «Євробачення-2023» у трьох різних регіонах
Україна розглядає проведення «Євробачення-2023» у трьох різних регіонах
Ці варіанти розробила робоча група Суспільного разом з органами державної й місцевої влади.

Представники  Європейської мовної спілки (ЄМС) розглянули презентацію гарантій і заходів підготовки, зокрема опитувальника з безпеки, потенційних локацій для проведення конкурсу, що були підготовлені командою Суспільного спільно з урядом України. 

Офіційна стартова зустріч відбулася 14 червня, в якій взяли участь топменеджери і наглядова рада Суспільного, представники влади, партнери Пісенного конкурсу «Євробачення» та основна команда Європейської мовної спілки.

За словами голови правління Суспільного Миколи Чернотицького, усі заходи, пов’язані з безпекою та охороною, мають бути підготовлені та реалізовані у тісній співпраці з національними органами державної влади. «Ми провели консультації з Міністерством культури та інформаційної політики України, Міністерством оборони і МВС (Нацполіцією, ДСНС, Нацгвардією). Їхні фахівці спільно з підрозділами з безпеки й оцінки ризиків Суспільного підготували спільне бачення безпекової ситуації і заходів, яких треба вжити для проведення Євробачення наступного року. Ми вдячні державним органам за залученість і оперативну підготовку», — сказав він.

Робоча група Суспільного разом з органами державної й місцевої влади розглядає кілька варіантів проведення події в трьох різних регіонах України.  

«Вчора ми подали презентацію опитувальника щодо проведення Євробачення в Україні до Європейської мовної спілки. В дуже стислі терміни урядовій команді вдалось надати ґрунтовні та всеохопні відповіді. Всі спрацювали дуже ефективно та злагоджено, від суспільного мовника та безпекових відомств до Прем’єр-міністра, який запевнив листом, що всі зобов’язання, які ми на себе взяли, будуть виконані. Ми детально відповіли щодо безпекових питань та інших нюансів організації, запропонували декілька місць проведення. На мій погляд, у нас мають бути вичерпні, чіткі й чесні відповіді на запитання — такими ми їх зробили. Ми розуміємо, що в сьогоднішніх обставинах і ми, і ЄМС мають виклик з організації Євробачення в Україні. Але ми цей виклик прийняли, та, впевнений, що ще всіх здивуємо», — розповів міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, 10 червня Кабінет Міністрів України створив організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні «Євробачення-2023». 

Нагадаємо, що після перемоги гурту «Kalush Orchestra» на «Євробачення-2022» в Турині Україна отримала право на проведення міжнародного пісенного конкурсу у 2023 році.

Суспільне, яке є членом Європейської мовної спілки, забезпечує відбір і участь представника України у пісенному конкурсі «Євробачення», є офіційним транслятором конкурсу, а також організовує конкурс наступного року в разі перемоги України. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду