Лещенко на зауваження Казаріна щодо «Зворотного відліку»: Повної картини з ефіру скласти неможливо

Лещенко на зауваження Казаріна щодо «Зворотного відліку»: Повної картини з ефіру скласти неможливо

19:39,
20 Жовтня 2021
4446

Лещенко на зауваження Казаріна щодо «Зворотного відліку»: Повної картини з ефіру скласти неможливо

19:39,
20 Жовтня 2021
4446
Лещенко на зауваження Казаріна щодо «Зворотного відліку»: Повної картини з ефіру скласти неможливо
Лещенко на зауваження Казаріна щодо «Зворотного відліку»: Повної картини з ефіру скласти неможливо
На його думку, програма «має діяти в інтересах суспільства, подаючи повну картину того, що відбувається».

Народний депутат України VIII скликання, колишній член наглядової ради «Укрзалізниці», керівник комітету з питань комплаєнсу та антикорупції, журналіст Сергій Лещенко відповів на зауваження ведучого токшоу «Зворотний відлік» Павла Казаріна.

Про це він  сказав виданню #Букви.

Сергій Лещенко на своєму ютуб-каналі сказав, що доєднався до онлайн-перегляду останньої випуску «Зворотного відліку» на другій годині ефіру.

«Я долучився до ефіру 171 глядачем у онлайні. І мене, як глядача і платника податків мало цікавить чи СММ поганий цього ефіру, чи там ведучі заангажовані, чи підбір гостей незбалансований, чи теми не актуальні… Їх дивляться в онлайні на ключовій програмі 171 глядач. Це мало ж викликати занепокоєння платників податків, чому їхні гроші витрачаються так неефективно, чому це не дивляться”, – сказав він.

Ведучий токшоу Павло Казарін зауважив, що «Зворотний відлік» грантова програма та створюється коштом американських платників податків, а не українських.

На що Сергій Лещенко у коментарі #Буквам сказав, що програма «має діяти в інтересах суспільства, подаючи повну картину того, що відбувається».

«З того, що я побачив в тому ефірі, на жаль, повної картини, скласти неможливо», – резюмував він.

Додамо, 21 вересня 2021 року у Сергія Лещенка закінчився термін дії контракту як члена наглядової ради акціонерного товариства «Укрзалізниці». Він був у наглядовій раді Укрзалізниці представником від держави з грудня 2019 року. 24 вересня 2021 року Міністр інфраструктури Олександр Кубраков вніс на розгляд Кабінету Міністрів кандидатуру Сергія Лещенка на посаду члена наглядової ради «Укрзалізниця» від держави. Наразі рішення ще ухвалюється Кабінетом Міністрів. Згідно з поданими Сергієм Лещенком деклараціями «про суттєві зміни в майновому стані» за лютийберезеньквітеньтравень та червень 2021 року, в «Укрзалізниці» він отримує щомісяця більш ніж 332 тисячі гривень.

Як писав «Детектор медіа», Сергій Лещенко звинуватив команду суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік», яка виходить на телеканалі «UA: Перший», в заангажованості, тому що у студії не було представників «Слуги народу» і влади. Ведуча токшоу Мирослава Барчук відповіла йому і заявила про тиск із боку Офісу президента.

Радник голови Офісу президента України Володимира Зеленського Михайло Подоляк зазначив, що представники «Слуг народу» беруть участь в ефірах Суспільного мовника, але через «особисті симпатії чи антипатії ведучих» не мають бажання приходити на деякі телепроєкти.

На Суспільному виступили з заявою, в якій вважають неприпустимим вплив політиків на формування складу учасників «Зворотного відліку».

Володимир Зеленський назвав хайпом заяву Мирослави Барчук про тиск Офісу президента на Суспільне.

Речниця фракції «Слуга Народу» Юлія Палійчук заявила, що за останні 6 місяців спікери монобільшості брали участь у «Зворотному відліку» на «UA: Першому» 14 разів.

Читайте також
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
глубина
12:07 / 21.10.2021
В "Зворотньому відліку" как в передаче, которая позиционируется как высшее достижение Суспильного и куда как в пропасть вкладывают сумасшедшие бабки, всплыло все дерьмо. Но это только вершина . В Карандаше, как в айсберге, все основное дерьмо скрыто под водой. Основного дерьма депутаты не видят. Точнее, не хотят видеть.
nn
21:47 / 20.10.2021
чья б корова мычала. Как там поживает УЗ? Коврики с паровозами для собирания пыли за миллионы купили?
час
21:44 / 20.10.2021
Козёл этот Лещенко . "... викликати занепокоєння платників податків, чому їхні гроші витрачаються так неефективно, чому це не дивляться..." треба було давно. Ще коли він був депутатом. І занепокоєння повинна викликати не окрема передача, а вся НТКУ.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду