В Одеській філії Суспільного відкрили музей телебачення та радіо

В Одеській філії Суспільного відкрили музей телебачення та радіо

14:44,
7 Грудня 2021
1959

В Одеській філії Суспільного відкрили музей телебачення та радіо

14:44,
7 Грудня 2021
1959
В Одеській філії Суспільного відкрили музей телебачення та радіо
В Одеській філії Суспільного відкрили музей телебачення та радіо
Наразі у музеї виставили понад 20 експонатів і два стенди з ексклюзивними фото.

В Одеській філії Суспільного відкрили музей телебачення та радіо із технологічним обладнанням, котре телевізійники та радійники використовували ще до того, як з'явилися цифрові технології.

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

У музеї представили обладнання в хронологічній послідовності розвитку телевізійної техніки. Серед експонатів — камери, відеомагнітофони, аудіомагнітофони, мікрофони, вимірювальне та освітлювальне обладнання. Найстаріший експонат — аудіомагнітофон 1973 року.

За словами менеджера Одеської філії Назарія Максимчука, музейна кімната ділиться на дві частини — це техніка, з якою працювали радійники й телевізійники в минулому, та фотографії і документи визначних подій та людей, які поставили початок у розвиток вітчизняного телебачення.

Частина апаратури справна та може працювати. Поки що виставили понад 20 експонатів і два стенди з ексклюзивними фото.  

Продюсерка Одеської філії Олена Кваша розповіла, що задум відкрити «Треба було починати все з голих стін в буквальному сенсі слова. Відремонтували приміщення зали, яка є і простором для творчих і колективних зустрічей, до речі. З ремонтом нам допомогли учні професійно-технічного закладу. Потім відбирали експонати з тих предметів і техніки, що була на складах телекомпанії, складали їх опис. Деякі експонати — унікальні, ровесники нашого радіо. Колеги теж відшукали власні реліквії й передали до експозиції. Робота ще триває. Хочемо, щоб цей музейний простір став цікавим і для тих, хто вивчає фізику», — зазначила вона.

До музею долучили аудіовізуальний елемент — оцифровані плівки 1950–60-х років з окремими концертними номерами, виступами співака й кіноактора Леоніда Утьосова, акторів місцевих театрів того часу. Виступи були відзняті на Одеській студії. Керівництво Суспільного Одеси подякувало колегам із Суспільного у Кропивницькому: Костянтину КарповуЯні Бабак та Світлані Бербець, які допомогли відцифрувати архівні матеріали. Також продюсерка філії запрошує експертів і знавців допомогти ідентифікувати акторів.

Нагадаємо, у листопаді на телеканалі «UA: Одеса» запрацював новий ньюзрум. Протягом останніх чотирьох років Служба новин Одеської філії не мала власного обладнаного офісу для роботи.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Хрещатик 26
17:59 / 08.12.2021
Не здивуюсь, якщо стане відомо про тихенький підпільний розпродаж експонатів музея НТКУ. Там були унікальні екземпляри. Наприклад, перший вітчизняний телевізор КВН в робочому стані і з лінзою. Ганеньких грошей вартує.
Хрещатик 26
17:59 / 08.12.2021
Не здивуюсь, якщо стане відомо про тихенький підпільний розпродаж експонатів музея НТКУ. Там були унікальні екземпляри. Наприклад, перший вітчизняний телевізор КВН в робочому стані і з лінзою. Ганеньких грошей вартує.
додолик
13:30 / 08.12.2021
Когда экскурсии по музею и НТКУ водила Лариса Богданов, то стояли очереди. Это был блеск! ЭТО БЫЛО ИСКУССТВО! А что предлагают нынешние... ? Позор и отстой!
новое тв
11:55 / 08.12.2021
ну так заход Аласания с командой был под лозунгом - до нас ничего не было. Это официально говорилось. Что уничтожить всех те, кто что-то помнил. Ведь на фоне неуков легче себе бонусы добывать. А профи будут тыкать носом как нагадившего кота. Лозунг же был - фак ничто, ценности все. Поэтому компании стали не фаховые. Да, они были нафталиновые, но фаховые. А теперь сплошные Кисельчучки. Шуму и матов много, на выходе мелкое дерьмо. В сетку не собрать не то что на 24, даже на объем бывшей ОДТРК
зохенвей
10:55 / 08.12.2021
Отказаться от своей истории, значит, совершить все ошибки, что делали до тебя и добавить свои. Шайка Аласании именно с этого и начала. Потому Суспильное- это ошибка в квадрате.
глядач
09:35 / 08.12.2021
Такі музеї були створені чи не в кожній колишній ОДТРК. Потім все зруйнували дощенту, а тепер відкривають. Якось це все цинічно виглядає. І не правдиво. Бо історія ж одна. І є люди, які все пам'ятають. Якщо хочете сказати,що це "вперше", то це ваша справа.
ndktr
09:10 / 08.12.2021
Ну повезло хоть как-то ОДессе. Самая убогая зато телекомпания Харьков. Сначала советский нафталин до 90 лет сидел. Потом убогая выконавча и самая отстойная менеджерка. Тут хоть музей. В Харькове на миллионник просто дно.
Ефірлайно
09:03 / 08.12.2021
Музей там дійсно був давно. Повітря яке є навколо теж запишуть собі в досягнення? Боже це так ницо і тупо, що мені вас навіть не шкода.
Совесть
09:01 / 08.12.2021
А зачем вы удаляете комменты? Что разнарядку рукожопного Колюни выполняете? Ну-ну. Сидеть надеюсь будете вместе. Кваша-от слова квасить. Как можно было человека с серьёзной зависимостью и неадекватом допустить к руководству загадка. Почему вы не пишите что у них в Ефире наливают! Что за Суспильне такое? Ценности так и прут.
Для Наталі
16:58 / 07.12.2021
Відкрили давно, але нинішня керівна шобла присвоїла відкриття собі. Так вони во всьому: самі нічого не петрають і, тим більше, не вміють нічого робити,тільки язиками ляпають, але сметану з молочка знімають.Доять НСТУ як можуть.
презумпція оптимізму
16:08 / 07.12.2021
А в Олівці музей знищено. Там було шонайменше 2000 експонатів. Аласанія молодець - винищив пенсіонерів і духу їхнього тепер нема.
Наталя
15:23 / 07.12.2021
Музей було засновано давним-давно, ще за часів, коли Суспільне називалося Одеською обласною телерадіокомпанією.
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду