В Одеській філії Суспільного відкрили ньюзрум

В Одеській філії Суспільного відкрили ньюзрум

13:08,
22 Листопада 2021
1946

В Одеській філії Суспільного відкрили ньюзрум

13:08,
22 Листопада 2021
1946
В Одеській філії Суспільного відкрили ньюзрум
В Одеській філії Суспільного відкрили ньюзрум
Протягом останніх чотирьох років Служба новин Одеської філії не мала власного обладнаного офісу для роботи.

В Одеській філії Суспільного запрацював новий ньюзрум із впорядкованими робочими зонами. У просторому приміщенні зробили ремонт та закупили нові меблі для комфортної роботи усієї служби новин філії Суспільного.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

На відкриття ньюзруму, яке відбулося 18 листопада, приїхали голова наглядової ради Суспільного Світлана Остапа та членкиня наглядової ради Суспільного, виконавча директорка ІМІ, членкиня Комісії з журналістської етики Оксана Романюк.

За словами Світлани Остапи, філії – це переваги Суспільного, тому що жоден мовник не має такої розгалуженої мережі по областях.

«Зараз триває синхронізація з реформою децентралізації, і Микола Чернотицький планує розвивати мережу кореспондентів не тільки в обласному центрі мовника, а й у великих містах. До вас є довіра, і люди починають розуміти різницю між комерційними мовниками, заангажованими, політичними, та іміджем Суспільного», — зазначила вона.

Менеджер Одеської філії Суспільного Назарій Максимчук разом із продюсеркою філії Оленою Квашею на початку 2021 року мали ціль — створити комфортний простір для журналістів служби новин.

«Служба, що виконує ключову місію мовника протягом останніх чотирьох років, не мала власного обладнаного офісу для роботи, тому ми обрали приміщення загальною площею 75 кв.м., де помістилися робочі місця і зона відпочинку. Воно вдало розміщено відносно інших службових приміщень філії та студії. Процес ремонту та облаштування приміщення тривав 2,5 місяця, й сьогодні новинарі вже можуть заселятись у відремонтований офіс», — сказав Назарій Максимчук.

Нагадаємо, в Одеській філії Суспільного працює 87 людей, із них понад 50 —творчі працівники. Із грудня 2020 року філією керує менеджер Назарій Максимчук. З березня 2021 року продюсеркою філії стала Олена Кваша. В інтерв’ю «Детектору медіа» вона розповіла про віжн-студію для «Українського радіо», нові проєкти та співпрацю з іншими філіями Суспільного.

Додамо, Назарій Максимчук розповів «Детектору медіа», що новий ньюзрум облаштували у колишньому приміщенні «Українського радіо Одеса». Там працюватимуть новинарі і журналісти програми «Сьогодні. Головне».

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду