Рустам Авдєєв звільнився з посади продюсера «UA: Херсону»

Рустам Авдєєв звільнився з посади продюсера «UA: Херсону»

16:14,
5 Жовтня 2021
847

Рустам Авдєєв звільнився з посади продюсера «UA: Херсону»

16:14,
5 Жовтня 2021
847
Рустам Авдєєв звільнився з посади продюсера «UA: Херсону»
Рустам Авдєєв звільнився з посади продюсера «UA: Херсону»
І перейшов працювати на «UA: Крим».

28 вересня Рустам Авдєєв звільнився за угодою сторін із посади продюсера Херсонської філії Суспільного. А з першого жовтня він приєднався до команди телеканалу «UA: Крим».

Про повідомив сайт «UA: Херсон» та зазначено у протоколах засідань правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Із 29 вересня 2021 року правління НСТУ вирішило покласти тимчасове виконання обов’язків продюсера  «UA: Херсону» на Еріку Авдєєву. Вона обіймає посаду кореспондентки управління виробництва регіонального контенту бюро виробництва регіонального контенту Херсонської філії НСТУ, ведуча телеканалу «UA: Херсон».

Рустам Авдєєв відтепер працюватиме на «UA: Кримі» над виробництвом  міжрегіональних спеціальних проєктів з використанням FlyCase, забезпечуватиме прямі трансляції культурних, спортивних, мистецьких та інших подій в межах південного сходу України. 

Нагадаємо, Рустам Авдєєв обіймав посаду продюсера Херсонської філії Суспільного з грудня 2019 року. Його було обрано на конкурсі.

Фото: фейсбук Рустама Авдєєва

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Літредактор
10:07 / 15.10.2021
Минуло майже 10 днів, а "віз і нині там".ХерсонУ? Шановний Детекторе,вивчайте правопис, любіть українську!І виправте заголовок!
Яна
16:41 / 06.10.2021
Підтверджую слова попереднього оратора. Мене довели до звільнення приниженням, фінансовим тиском залякуванням і психологічним тиском через небажання говорити на чорне біле, через критику продуктів, через небажання порушувати журналістські стандарти. Буду судитися з Суспільним.
Літредактор
11:20 / 06.10.2021
Шановний "Детектор медіа", вивчайте українську! Не ХерсонУ, а ХерсонА!"Херсона – єдиний правильний варіант написання слова в родовому відмінку. За українським правописом у родовому відмінку однини іменники другої відміни однини, що означають назви міст, мають закінчення –а: Херсона, Парижа".
Сімейне суспільне
10:32 / 06.10.2021
Сімейне суспільне -чоловік пішов, дружину призначили. І так повсюди. Людей змушували звільнятися, вдаючись до цькування,залякування, приниження. Але це не стосувалося близьких родичів. Працюють дружини, чоловіки,брати, сестри, батьки продюсерів і менеджерів філій. А як інакше? Родичів треба підтримувати, чи не так?
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду