У філіях Суспільного відібрали 133 проєкти від сторонніх продакшнів
У філіях Суспільного відібрали 133 проєкти від сторонніх продакшнів
Команди філій Суспільного відібрали до захисту 133 проєкти, які надійшли від сторонніх виробників у межах конкурсу «Створюй із Суспільним». Із 7 по 25 грудня автори проєктів захищатимуть власні ідеї перед комісією із центрального офісу Суспільного.
Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.
Найбільше ідей до наступного етапу відбору потрапили з Дніпра, Херсона, Чернівців і Сум.
До складу комісії увійшли: член правління, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін, головний редактор дирекції телебачення Юрій Макаров, генеральна продюсерка регіонального мовлення Марія Фрей, виконавча продюсерка регіонального мовлення Марія Заіченко, директор департаменту маркетингу та реклами Сергій Кривошея, керівниця Координаційного центру мовлення національних меншин Анастасія Гудима та шефредакторка відділу координації соціальних мереж та створення цифрового контенту Маргарита Єрмак.
За словами Ярослава Лодигіна, у НСТУ за наявності ресурсів таку програму в більшому масштабі планують запускати для усіх платформ.
Оголошення переможців конкурсу ідей «Створюй із Суспільним» заплановано на 25 грудня. Виробництво проєктів здійснять упродовж 2021 року. Програма «Створюй із Суспільним» розрахована на проєкти загальною вартістю реалізації від 50 000 до 750 000 грн на один проєкт.
Нагадаємо, з 26 жовтня до 22 листопада тривало приймання заявок на відкритий конкурс ідей «Створюй із Суспільним». Філії Суспільного отримали понад 200 ідей телепрограм від сторонніх продакшнів. Потім регіональні команди Суспільного провели технічний відбір і пітчинг ідей. Під час фінального етапу — захисту проєктів — автори проєктів захищають власні ідеї перед комісією із центрального офісу Суспільного.
Суспільне уже втретє проводить відбір ідей у рамках програми «Створюй із Суспільним» . У 2018 році у компанії проходив внутрішній пітчинг. Восени 2019 року конкурс ідей провели для незалежних студій. Тоді Суспільне відібрало на конкурсі 34 із 70 проєктів, запропонованих до захисту. Частину з них на аутсорсі втілювали восени 2020 року.
Ілюстрація пресслужби Суспільного