У філіях Суспільного готують до запуску 3 останні проєкти, які пройшли пітчинг (Доповнено)

У філіях Суспільного готують до запуску 3 останні проєкти, які пройшли пітчинг (Доповнено)

10:52,
6 Грудня 2019
2438

У філіях Суспільного готують до запуску 3 останні проєкти, які пройшли пітчинг (Доповнено)

10:52,
6 Грудня 2019
2438
У філіях Суспільного готують до запуску 3 останні проєкти, які пройшли пітчинг (Доповнено)
У філіях Суспільного готують до запуску 3 останні проєкти, які пройшли пітчинг (Доповнено)
Один з анонсованих проєктів, який пройшов пітчинг і восени мав вийти в ефір, скасували.

До кінця 2019 року в ефірі регіонального суспільного каналу «UA: Чернігів» має вийти пригодницька експедиція «Артефакти», на «UА: Рівне» – реаліті-шоу «Населена земля», на «UА: Полтава» – тревел-шоу «Мандруємо вдома». Про це сайту «Детектор медіа» сказали у пресслужбі Суспільного.

Всі проєкти, які пройшли конкурсний відбір генеральних продюсерів Національної суспільної телерадіокомпаній України, мали виробляти сторонні продакшн-студії. Для цього філії проводили тендер через систему Prozorro на надання послуг зі створення та інтерпретування мистецьких і літературних творів.

Тендер на виробництво проєкту «Люди», який проводила Тернопільська філія НСТУ, відмінили через те, що для участі в торгах було подано менше двох тендерних пропозицій. Про це йдеться на сайті Prozorro, також цю інформацію сайту «Детектор медіа» підтвердили у пресслужбі Суспільного.

 13-хвилинний проєкт «Люди» мав бути про людей, які проживають і працюють на Тернопільщині, про їхній життєвий досвід, складнощі, виклики і перемоги.

Наприкінці вересня продюсерка «UA: Тернопіль» Зоряна Биндас розповіла «Детектору медіа», що відбуваються зйомки проєкту, є вже пілотний випуск. За її словами, над програмою працювали сторонні виробники під пильним наглядом команди філії та з допомогою «UA: Тернополя».

Чернігівська, Рівненська та Полтавська філії, які влітку анонсували запуск проєктів, провели тендер і підписали з переможцями договори.

Виробники проєктів, які працюють на аутсорсі, здали філіям перші випуски програм. Найближчим часом нові програми мають вийти в ефір.

Продюсер «UA: Рівне» Михайло Чубай сказав «Детектору медіа», що у філії все роблять для того, аби найближчим часом глядачі побачили реаліті-шоу «Населена земля». Це реаліті, в якому ведучий отримує завдання прожити добу у віддаленому селі, знайти їжу і нічліг та заробити гроші на зворотній квиток. За умови, що єдине, що герой може приймати у подарунок, – це вода. Усе інше він повинен відпрацювати. Переможець тендеру Тетяна Тимченко з пропозицією 309 000 тис.

Михайло Андрієць, який виграв тендер на виробництво пригодницької експедиції «Артефакти» хронометражем 26 хвилин із пропозицію 434 999 грн, сказав «Детектору медіа», що уже здав Чернігівській філії половину випусків програми.

За концепцією програми три дослідники вирушають в експедицію у пошуках підтвердження легенд Сіверського краю.

Тревел-шоу «Мандруємо вдома» про історію полтавців і сьогодення для «UА: Полтава» виробляє Ігор Харченко – переможець тендеру з пропозицією 455 210 грн. 20 вересня з ним уклали договір. Він має виробити цикл із 10-ти програм хронометражем 8 хвилин.

Зазначимо, восени в ефірі регіональних філій Суспільного мовлення мало вийти 11 нових проєктів, які були відібрані на перших двох хвилях конкурсу. На регіональних канал філій Суспільного вийшли: пізнавальна «Нова енциклопедія Поділля» на «UA: Вінниця»; просвітницький тележурнал «Козацька звитяга» на «UА: Запоріжжя»; просвітницький цикл «Загадки чернівецьких атлантів» на «UА: Буковина» і тревел-шоу «Бук: Маршрут» на «UА: Буковина»; цикл документальних історій «Сильні» на «UА: Дніпро»; програми журналістських розслідувань «Під прицілом» на «UА: Суми». «Сліди корупції» на «UА: Одеса» запустили, проєкт закрили після першого випуску.

Частина нових проєктів виходять в ефірі усіх філій НСТУ.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду