Ілля Суздалєв пішов із Донецької філії Суспільного мовлення

Ілля Суздалєв пішов із Донецької філії Суспільного мовлення

14:22,
18 Жовтня 2017
3627

Ілля Суздалєв пішов із Донецької філії Суспільного мовлення

14:22,
18 Жовтня 2017
3627
Ілля Суздалєв пішов із Донецької філії Суспільного мовлення
Ілля Суздалєв пішов із Донецької філії Суспільного мовлення
Заступник виконуючого обов’язки директора виконавчого Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (телеканал «До ТеБе» і радіо «Голос Донбасу») Ілля Суздалєв пішов із Суспільного.

Своє звільнення Ілля Суздалєв прокоментував погіршенням стану здоров’я, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні зранку відвідав кардіолога. Останнім часом щось некомфортно себе почуваю так би мовити в районі серця. А ще й в районі АТО. До того ж, маю стабільно високий тиск…», – зазначив він.

Пан Суздалєв подякував всім, з ким працював у центральному офісі Донецької філії, яка знаходиться у Краматорську.  «Обіймаю всіх своїх колег. Всіх, бо всі – Люди з великої літери, з якими ми побудували класне телебачення та радіо. Класне! І якщо хтось каже вам інакше – у подумках станьте хоч на секунду для них парасюком. Але тільки у подумках», – додав він.

Він попросив «вибачення у своїх колег та друзів, у глядачів/слухачів, що не вдалося зберегти канал і все семимільними кроками йде до його поглинання луганським підрозділом ПАТ "НСТУ"». 

Ілля Суздалєв сказав, що планує трохи часу присвятити собі.

Нагадаємо, другого жовтня 2017 року директор дирекції по роботі з філіями Національної суспільної телерадіокомпанії України Михайло Шматов представив колективу філії Національної суспільної телерадіокомпанії України «Донецька регіональна дирекція» (телеканал «До ТеБе» і радіостанція «Голос Донбасу») виконуючого обов’язки директора виконавчого Сергія Нощенка. До того керівником Донецької філії був Ілля Суздалєв, який став заступником Сергія Нощенка.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», член правління НСТУ Михайло Шматов сказав, що «до кінця року має відбутися об’єднання Луганської та Донецької філій в одну телерадіокомпанію «UA: Донбас» і розпочнеться пілотний проект створення об’єднання філій в хаб і бюро».

22 вересня 2017 року первинна організація НСЖУ у філії ПАТ «НСТУ» «Донецька регіональна дирекція» виступила проти приєднання Донецької філії до Луганської. Член правління НСТУ Микола Чернотицький пояснив, що насправді це об’єднання ЛОТ і «До ТеБе» в стратегічно важливий новий канал «UA:Донбас», який зміцнить позиції Суспільного в інформаційного просторі Донбасу. Ліквідуються адміністративні посади, а не мовлення. Зміна не зачіпає творчого коллективу.

Фото зі сторінки у Фейсбук Іллі Суздалєва

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду