Під час онлайн-концерту «Євробачення: Європо, запали світло» солістка Go-A заспівала у себе на ліжку

В Україні шоу наживо транслювали канали «UA: Перший» і СТБ, а також радіо «Промінь». На «UA: Першому» концерт коментував Тімур Мірошниченко, на радіо «Промінь» – Олександра Франко та Лесь Мирний.

Під час онлайн-концерту учасники конкурсу з 41 країни разом зі своїх домівок виконали пісню Love Shine а Light рок-гурту Katrina and the Waves, яка перемогла на «Євробаченні-1997». 

Солістка гурт Go-A Катерина Павленко заспівала у себе на ліжку. Нагадаємо,  15-го травня гурт Go_A виконав хіт Вєрки Сердючки Dancing Lasha Tumbai, з яким вона посіла друге місце на «Євробаченні-2007». Гурт співав на висоті 97 метрів у телецентрі «Олівець». 

У рамках шоу показали ролик з освітленими будівлями з різних країн. Будівлі по всій Європі та за її межами були освітлені для «Євробачення: Європо, запали світло».

У ролику грали музиканти  Роттердамської філармонії. Кожен із них грав вдома.

Відео з освітленими будівлями стартувало з показу телецентру «Олівець» у Києві, який зняла команда Суспільного мовника.

Ведучі Едсілія РомбліШанталь Янзен і Ян Сміт вели шоу з концертної зали міста Гільверсум у Нідерландах. 

До шоу долучалися учасники минулих конкурсів «Євробачення», зокрема Майкл Шульте (Німеччина, 2018) акомпанував співачці з гурту The Common Linnets Ільзе Деланге (Нідерланди, 2014).

Переможниця 24-го конкурсу «Євробачення-1979» Галі Атарі заспівала свій хіт Hallelujah разом із хором учасників минулих конкурсів «Євробачення». А переможець «Євробачення-2015» Монс Сельмерлев виконав свою пісню Heroes.

Переможниця «Євробачення-2007» Марія Шеріфович виконала свою пісню Molitva на пустих вулицях Сараєво.

Переможниця «Євробачення-2018» Netta заспівала нову пісню Cuckoo на своєму ліжку. 

Переможець «Євробачення-2019» Данкан Лоранс презентував у концертному залі нову пісню Someone Else.

Нагадаємо, 18 березня 2020 року «Євробачення-2020» скасували через пандемію коронавірусу.

Арена в Роттердамі, де у травні мав відбутися конкурс, з 17 квітня приймає пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

Україну мав представляти гурт Go-A з піснею «Соловей» (Solovey). Національна суспільна телерадіокомпанія України та СТБ заявили, що у зв'язку зі скасуваннм конкурсу через пандемію коронавірусу, артистам запропоновано залишитися представниками України у 2021-му році. Тож національного відбору наступного року не буде. 

Проте згідно з правилами конкурсу, Go-A мають написати нову пісню, з якою поїдуть на «Євробачення-2021». Конкурс відбудеться у Роттердамі. Ще 9 мовників вирішили також відправити на конкурс цьогорічних переможців нацвідборів.

comments powered by Disqus