Гурт Go_A виступить у спеціальному шоу «Вшанування пісень Євробачення», що буде замість півфіналів конкурсу

12 травня о 22:00 переможці Національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення-2020» гурт Go_А візьме участь у спеціальному онлайн-шоу «Вшанування пісень Євробачення» (Eurovision Song Celebration), яке транслюватимуть на офіційному ютуб-каналі «Євробачення», повідомляє corp.suspilne.media.

12 та 14 травня — у дні, коли мали відбутися півфінали конкурсу «Євробачення-2020», Європейська мовна спілка влаштує спеціальні шоу. Розподіл учасників на шоу відповідатиме результатам жеребкуванням.

Глядачі зможуть побачити кліпи пісень виконавців, які мали прозвучати під час конкурсу «Євробачення-2020». Go_A виконає свої три улюблені пісні з попередніх конкурсів.

У перервах між виступами учасники шоу здивують челенджами, які вони виконали напередодні.

Попри те, що змагання між учасниками не буде, організатори обіцяють багато інших сюрпризів. Не оминуть нагоди й поспілкуватися з фанами «Євробачення». На зв’язку будуть блогери й шанувальники конкурсу. 

Глядачі Суспільного зможуть побачити повтор онлайн-шоу вже наступного дня після трансляції на фейсбук-сторінці суспільного телеканалу «UА: Перший.

Окрім участі в онлайн-шоу «Вшанування пісень Євробачення» (Eurovision Song Celebration), переможці Національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення-2020» гурт Go_А далі готуються до альтернативного шоу «Євробачення: Європо, запали світло». Гурт презентував лірик-відео на пісню Solovey. Відео зі словами пісні підготували для прихильників «Євробачення» у світі, аби вони могли співати її разом із ними (як у караоке).

Уже тепер гурт Go_А здобуває прихильність фанів у світі: нещодавно переміг у другому раунді ісландського альтернативного «Євробачення» — шоу Alla leið. Пісня Solovey набрала 40 балів.

Зазначимо, 16 травня о 22:00 Cуспільне мовлення покаже альтернативний варіант прямоефірного концерту — «Євробачення: Європо, запали світло» на суспільному телеканалі «UA:Перший», а також транслюватиме в ефірі «UA: Радіо Промінь».

Нагадаємо, «Євробачення-2020» мало відбутися 12, 14 та 16 травня 2020 року в Роттердамі, Нідерланди. 

Як відомо, логотипом «Євробачення-2020» стало абстрактне зображення кольорів прапорів 41 країни-учасниці. Слоганом «Євробачення-2020» є заклик «Відкривайся» (Open Up).

18 березня 2020 року «Євробачення-2020» скасували через пандемію коронавірусу.

Україну мав представляти гурт Go-A з піснею «Соловей» (Solovey). Національна суспільна телерадіокомпанія України та СТБ заявили, що у зв'язку зі скасуваннм конкурсу через пандемію коронавірусу, артистам запропоновано залишитися представниками України у 2021-му році. Тож національного відбору наступного року не буде. 

Проте згідно з правилами конкурсу, Go-A мають написати нову пісню, з якою поїдуть на «Євробачення-2021», яке відбудеться у Роттердамі. Ще 9 мовників вирішили також відправити на конкурс цьогорічних переможців нацвідборів.

comments powered by Disqus