Анатолій Єрема стане ведучим «Суспільної студії» на «UA: Першому»

Цю інформацію він підтвердив сайту «Детектор суспільного мовлення».

«У вересні почну вести Суспільну студію разом із нинішніми ведучими», – сказав він.

За його словами,  наразі він розпочинає підготовку до ефірів. Анатолій Єрема не працював ведучим останні 10 років.

30 червня 2020 року він звільнився з посади креативного продюсера «1+1 медіа», де пропрацював 23 роки. Спершу він був на посаді ведучого шоу «Сніданок з 1+1», потім головним редактором програми «Телеманія», пізніше ведучим проєктів «Документ» і «Імперія кіно». У 2006 році його призначили генеральним продюсером і головним режисером телеканалу 1+1 International. Він також працював над проєктами «Міняю жінку», «Від пацанки до панянки», «Джентльменський набір», «Маша і моделі», «Королева балу» тощо. 22 листопада 2012 року Анатолія Єрему призначили головним продюсером з розважальних програм каналу «1+1»

Як відомо, проєкт «Суспільна студія. Марафон» виходить на «UA: Першому» з 13:10 до 15:10 та з 18:20 до 19:00.  Ведучі — Дарія Гірна, Інна Москвіна, Ольга Сніцарчук і Роман Сухан. Команда «Суспільної студії» висвітлює важливі та цікаві події, особливо на соціальну тематику.

«Суспільна студія»  – це перш за все творче об'єднання, яке виробляє марафон, а вже потім це фізична студія, облаштування якої наразі завершується у телецентрі «Олівець». Навесні вона була готова як набір декорацій. Упродовж весни-літа 2020 року триває робота по наповненню судії додатковою технікою.

У компанії зазначили, що цей проєкт має оновити сітку мовлення суспільного телеканалу «UA: Перший» у ранковому, обідньому й вечірньому слотах. Передбачено окремі сектори для новинних випусків, ранкових, спортивних та аналітичних програм.

Глядачі «Суспільної студії» зможуть у прямому ефірі дивитися найважливіші новини країни та світу, об’єктивну аналітику й гострі дискусії відповідно до стандартів Суспільного мовника — чесно та неупереджено.

Фото: фейсбук-сторінка Анатолія Єреми

comments powered by Disqus