Журналісти філій Суспільного стали переможцями конкурсу від Національного олімпійського комітету

Про це повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

Команда «UA: Полтави» отримала нагороду за фільм «75 років у спорті — Анастасія Дойнікова».

Юлія Логвиненко розповіла, що фільм був приречений на перемогу через героїню. За її словами, Анастасія Йосипівна Дойнікова — людина, яка надихає і заряджає. Нині вона майже 80 років у спорті. Вона неймовірна — позитивна, харизматична, добра — і не хоче зупинятися. Гори, велоспорт, лижі, марафони, забіги, заїзди — аби кругом встигати й були меценати.

Команду ранкової програми на «UA: Миколаєві» відзначили нагородою в номінації «За краще висвітлення спортивного життя регіону» за проєкт «В гостях у батьків Олександра Абраменка».

Над сюжетом «В гостях у батьків Олександра Абраменка» працювали авторка, керівниця ТГ «Ранок» Галина Щерба, режисерка Катерина Жуліна та оператор Юрій Руденко.

За словами Галини Щерби, команда ранківців висвітлює спортивну тематику, зробила чимало сюжетів про миколаївських спортсменів, паралімпійців і спортивну молодь, влаштовує руханки з відомими людьми й спортсменами. 

«Цей переможний сюжет — лише один із цілої серії матеріалів спортивної тематики, робота над якими триває і нині. Ми працювали над сюжетом тоді, коли тривала олімпіада в Пхьончхані, поспілкувалися з батьками фристайліста Олександра Абраменка, знайшли його вчителів, класного керівника. Стежили й вболівали за нашого земляка, і його олімпійська перемога стала добрим знаком і для нашої творчої групи. І ще важливий момент — саме ранкове шоу дає змогу створювати такі сюжети й спецпроєкти на постійних засадах», — зазначила Галина Щерба.

До фіналу конкурсу також потрапили роботи журналістки «UA: Перший» Діани Кондратюк та шефредакторки департаменту цифрових платформ Суспільного Маргарити Єрмак.

У XV-ому Всеукраїнському конкурсі телевізійних програм «Світ спорту» брали участь 52 сюжети та програми від 25 творчих команд й окремих авторів із 15 регіонів країни. 

Нагадаємо, у січні 2018 року НОК нагородив спортивних журналістів із «UA:Першого», ТРК «Львів», радіо «Вінтера» та «Промінь».

Фото: сайт suspilne.media

comments powered by Disqus