НОК нагородив спортивних журналістів із «UA:Першого», ТРК «Львів», радіо «Вінтера» та «Промінь»

НОК нагородив спортивних журналістів із «UA:Першого», ТРК «Львів», радіо «Вінтера» та «Промінь»

10:44,
31 Січня 2018
5404

НОК нагородив спортивних журналістів із «UA:Першого», ТРК «Львів», радіо «Вінтера» та «Промінь»

10:44,
31 Січня 2018
5404
НОК нагородив спортивних журналістів із «UA:Першого», ТРК «Львів», радіо «Вінтера» та «Промінь»
НОК нагородив спортивних журналістів із «UA:Першого», ТРК «Львів», радіо «Вінтера» та «Промінь»
В Олімпійському домі Національний олімпійський комітет України відзначив найкращих журналістів та фотографів України, серед яких є працівники Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Про це йдеться на сайті НОК.

У номінації  «Найкраща циклічна спортивна телепрограма» лауреатами стали дві програми НСТУ: «Роздягалка» («UA:Перший») і «Спортпанорама» (Львівська філія НСТУ, ТРК «Львів»).

У номінації «Найкраща циклічна спортивна радіопрограма» перемогла програма «На свіжу голову – СПОРТ» («Промінь» Національна суспільна телерадіокомпанія України).

У номінації «Дебют в спортивній журналістиці» серед лауреатів є Алла Кондратович (радіо «Вінтера», м. Вінниця).

Метою конкурсу серед журналістів є визначення найкращих представників мас-медіа з популяризації олімпійських ідей та цінностей, висвітлення подій та досягнень в олімпійському русі, різноманітних олімпійських проектів та програм.

Конкурс проводився в два етапи: під час першого обласні відділення НОК визначали лауреатів в регіонах та направляли роботи переможців обласних конкурсів на Всеукраїнський. В цьому році на розгляд Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» надійшли матеріали з 20 регіонів України та 76 мас-медіа.

Журналістка підсумкової програми «Спортпанорама», яка із 2001 року щотижня виходить на ТРК «Львів», Алла Васьковська розповіла сайту «Суспільне мовлення», що для Львівської філії НСТУ це вже третя відзнака від НОКу.

«Крім цього наші журналісти отримували такі відзнаки у номінаціях "Дебют у спортивній журналістиці", "Найкращий журналіст"....», – сказала вона.
За її словами, у програмі показують, яким був спортивний тиждень на Львівщині – висвітлююють різні змагання.

«Запрошуємо в студію спортсменів, які відзначились на міжнародних чи всеукраїнських першостях, піднімаємо проблемні теми для спортивної спільноти Львівщини, розповідаємо про нові види спорту. З 30 груднями від суто подієвих сюжетів перейшли до трохи іншої структури. Тепер на кожну програму є тема, навколо якої ми і будуємо випуск», – заначила вона.

Програма складається із рубрик «Ексклюзив тижня», «Подія тижня» тощо.  

«Спільно із відділенням НОК України у Львівській області проводимо спортивні вікторини. Таким чином наші глядачі дізнаються багато того про своїх спортсменів,що б у Вікіпедії не прочитали. Одна із наших місій – робити львівських спортсменів впізнаваними для глядача і розповідати про них не лише тоді, коли вони на п’єдисталі отримують медалі, а й тоді, коли в них проблеми. Ще одна наша амбітна мета – показати, що заняття спортом – це весело і цікаво, щоб батьки не боялись довіряти своїх дітей спорту. Саме тому ми знімаємо сюжети про те, як опановуємо новий вид спорту, або, як наші відомі львівські спортсмени пробують себе у іншому амплуа ( наприклад каратисти грають в шахи). Ми їздимо як на маленькі дитячі турніри, так і на міжнародні змагання, і не перебираємо олімпійський це вид спорту, чи ні. Нам усе цікаво. Усі спортсмени із задоволенням ідуть з нами на контакт. І нас це дуже тішить», – розповіла  Алла Васьковська.

Спортивні журналісти ТРК «Львів» у найближчих планах «Спортпанорами» мають мету зробити постійними і додати такі рубрики як:

  • Чи ви б займались цим видом спорту ( де журналіст опановує певний видс порту і розповідає про те, що потрібно для занять ним, як це впливає на здоров’я і т.д.)
  • Історія Галицького спорту ( нариси про те, як зароджувались традиційні для нашого регіону та України види спорту)
  • Рубрика про спорт для для людей з інвалідністю

Над «Спортпанорамою» працюють: автор та ведучий Василь Старецький та редактор Марія Шпира, Василь Тріска та Алла Васьковська. Оператор – Володимир Стадник, режисер – Андрій Мартин, відеоінженери – Руслана Бабій та Михайло Сало.

Всі випуски програми «Спортпанорама» можна подивитися тут.

Нагадаємо, 16 жовтня 2017 року о 22:15 на «UA: Першому» стартує проект «Роздягалка» із ведучою Дар’єю Кузнецовою. Щопонедіка на програму приходитять відомі атлети, легенди спорту, функціонери та тренери, які даватимуть інтерв’ю у халатах.

Всі випуски «Роздягалки» можна подивитися тут.

Фото: Facebook-сторінка Спорт на ТРК Львів

На головній: команда «Спортпанорами» 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду