Ведучий Роман Сухан і сурдоперекладачка Тетяна Журкова приєдналися до марафону «На карантині» на Суспільному

Роман Сухов із 2005 року працював на 5-му каналі кореспондентом відділу новин, пізніше випусковим редактором відділу новин, з лютого 2015 року по вересень вів щоденний марафон «Україна понад усе», пізніше став редактором програми «Ранок з ТВі», репортером у програмі «События» на телеканалі «Україна», продюсером новин ВВС News Україна, журналістом на «Настоящее Время». Із 2016 року працював ведучим прямих ефірів на телеканалі «RTI». Ведучий щоденної прямоефірної програми «Подія в діях».

Разом із ним у студії працює одна з найкращих сурдоперекладачок України, голова всеукраїнської ради перекладачів жестової мови Тетяна Журкова.

Нагадаємо, починаючи з 19 березня, щодня у будні з 12:30 до 16:15 на «UA: Першому» та в усіх регіональних філіях (з 13:40 до 16:15) виходить читоригодинний марафон «На карантині». У рамках марафону виходить два випуски «Новин» – о 13:00 та 15:00.

Керівницею проєкту «На карантині»  стала Ангеліна Карякіна. У різних куточках України на різних локаціях працюють кореспонденти Суспільного. Також під час марафону ведучий спілкується з людьми з різних країн світу. 

Про перший випуск марафону більш докладно написала Ольга Жук у статті «"На карантині" від Суспільного: оперативно, достовірно, спокійно».

comments powered by Disqus