«UA: Карпати» проведуть в ефірі дводенний марафон про реабілітацію воїнів

Марафон виходитиме на каналі «UA: Карпати» та «UA: Українське радіо Карпати». В ефірі обговорюватимуть лікування й відновлення учасників АТО/ООС, співпраця влади та громадськості, особисті історії людей, які пройшли війну. Про це повідомляє на своєму сайті телеканал «UA: Карпати».

Прямоефірний марафон розпочнеться у проєкті «Карпатський ранок»  розмовою із засновниками «Творчої криївки» — Віталіною Масловою і Олегом Шульгою. У рамках ранкової програми про психологічну реабілітацію бійців АТО за допомогою мистецтва розкаже Ігор Білінський — ветеран АТО, якому повернутися до «мирного життя» допомогло відкриття власної справи. Режисер Ростислав Держипільський і актор Івано-Франківського драмтеатру Олексій Гнатковський — про перший соціальний англомовний театр ветеранів та волонтерів АТО Progect W.

У випусках новин на телеканалі філії (7:30, 8:00, 8:30, 13:30, 17:00, 19:00, 20:30), на радіо (7:10, 12:10, 17:10, 20:10) та на фейсбук-сторінці «UA: Карпати» можна буде побачити і почути репортажі з військового госпіталю, реабілітаційних центрів і коментарі чиновників.

Випуски програм «РадіоДень» та «Тема дня. Радіовимір» UA: Українське радіо Карпати також будуть тематичними. Про оздоровлення учасників АТО говоритимуть із бійцем, який воював на сході України, та головним спеціалістом Західного відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимиром Веркальцем. У «Темі дня» йтиметься про державні програми лікування й реабілітації воїнів.

Нагадаємо, в інтерв’ю сайту «Детектор медіа» продюсерка Івано-Франківської філії Національної суспільної телерадіокомпанії Галина Держипільська  розповіла, що філії порекомендували робити марафони шведські колеги, які працюють у рамках проєкту «UA: Суспільне мовлення» та Офісу медіарозвитку Шведського радіо (SR MDO) «Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні». За її словами, основна ідея марафону – це коли упродовж 36 годин на всіх платформах філія веде одну тему, розглядає її зі всіх сторін. «UA: Карпати» у жовтні провели перший марафон на тему «Формула Штайнмаєра: погляд з Івано-Франківська» у відповідь на події в Україні і запит обласної спільноти.

comments powered by Disqus