У філіях Суспільного збільшать кількість новин

Із 1 березня регіональні телеканали філій Суспільного змінюють сітку мовлення, у будні виходитиме п’ять випусків новин: о 15:0016:0017:0019:00 та 20:40. Раніше було три випуски новин.

Про це повідомила пресслужба Суспільного на корпоративному сайті.

Перші 3 випуски — оперативна інформація, яка відома журналістам станом на цю годину.

О 19:00 виходитиме щоденний проєкт «Сьогодні. Головне» – це інформаційний підсумок доби у прямому ефірі. Завершальний випуск регіональних новин на Суспільному — о 20:40

За словами генерального продюсера інформаційного мовлення Суспільного Федора Скрипника, більше чистих новин — краще для глядачів насамперед.

«Короткі випуски вдень не забиратимуть багато часу. Водночас триматимуть аудиторію в курсі того, що відбувається в регіоні», — розповів він.

«Наразі ми запускаємо більше інформаційних блоків на телевізійній платформі, а з часом будуть і інші рішення, зокрема технологічні, завдяки яким аудиторія регіонального телебачення матиме безперешкодний доступ до інформації про свій регіон», — сказала генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрєй

На Суспільному кажуть, що сітка регіональних телеканалів Суспільного змінюватиметься поступово.

До кінця року регіональні телеканали мають показати нові проєкти, які вироблятимуть на аутсорсі у межах «Створюй із Суспільним», а в 6 регіонах вийдуть локальні розслідування, відібрані на конкурсі «Створюй із Суспільним. Розслідування».

У межах реалізації маркетингової стратегії цьогоріч для аудиторії регіональних каналів уперше проведуть закупівлю серіалів, телепрограм та документальних фільмів. 

Нагадаємо, ще на початку 2020 року на регіональних телеканалах філій Суспільного виходило сім випусків новин, з яких перші три випуски були інтегровані у ранкові програми, які виробляла кожна філія, наступні випуски о 13:30, 17:00, 19:00 і 20:30.

Із вересня 2020 року філії Суспільного працюють як єдина міжрегіональна платформа з виробництва та перерозподілу контенту. Перед тим у філіях скоротили випуски новин. 

comments powered by Disqus