У філіях НСТУ розпочнуть виробництво проектів, що пройшли пітчинг

Про це йшлося під час координаційної зустріч продюсерів регіональних філій Суспільного, що відбулася 21 березня в Києві в телецентрі «Олівець», повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

За словами генеральної продюсерки регіонального мовлення Марії Фрей у квітні запустять наступні проекти: «Нова енциклопедія Поділля» від «UA: Вінниця», «Загадки чернівецьких атлантів» від «UA: Буковина», «Населена земля» від «UA: Рівне», «Артефакти» від «UA: Чернігів», «Люди» від «UA: Тернопіль».

Вона пояснила, що це перша хвиля проектів, яка пройшли пітчинг. Програми з’являтимуться в ефірі філій мірою готовності у спеціальному слоті — нових програм вихідного дня. Деякі з пітчингових проектів транслюватимуться не лише у філії, що виробляє програми, а й у всіх регіонах.

«Наше основне завдання як Суспільного мовника — зробити Україну командою. Такий обмін програмами про різні регіони дає змогу нам розповісти всій країні про унікальність кожної області, показати, скільки спільного насправді ми маємо», — сказала Марія Фрей.

За словами генпродюсерки, ще один блок проектів-переможців пітчингу чекає на запуск у філіях, однак складна документарна процедура й обмежені ресурси не дали змоги зробити це у квітні.

Нагадаємо, виконавчий продюсер просвітницького напряму Володимир Ладижець сказав, що у 2019 році філії Суспільного вироблятимуть більше власного контенту. У планах є близько 20 проектів просвітницького напряму. 

Фото: Анастасії Мантач із фейсбук-сторінки Марії Фрей

comments powered by Disqus