Тимчасово виконуючою обов’язків менеджера Львівської філії Суспільного стала Тетяна Колісніченко

Цю інформацію сайту «Детектор медіа» підтвердила Тетяна Колісніченко.

«У Львівській філії матеріальна основа досить величезна: 2 га землі, 8 тис. кв. м приміщень, є ще приміщення, які розташовані окремо від телецентру, що на вул. Високий Замок, 4. М’яко кажучи, воно не по-господарськи впорядковано. Наразі я розчищаю поволі територію. Люди з’їжджаються, звільняємо площі для орендарів. За 2 місяці звільнимо близько 1 тис. кв. м, у майбутньому будемо здавати в оренду до 3 тис. кв. м.», – сказала сайту «Детектор медіа» Тетяна Колісніченко.

Окрім телецентру філія має старовинну будівлю (особняк) на вул. Княжа, 5, що під Високим Замком – в історичній частині міста. Наразі будинок пустує. У Тетяни Колісніченко є ідея перетворити його на хостел і заробляти на цьому гроші. «Буду цей проект захищати у Києві», – додала вона.

Вона хоче оновити студії. «Зараз у зв’язку з критичним фінансуванням це складно зробити. З 2 січня я планую штормити Центральну дирекцію у Києві щодо виділення фінансування на оновлення студії, де уже давно нічого не змінювалося», – зазначила т.в.о. менеджера.  

Також Тетяна Колісніченко контролює процес судових справ, які є у філії і, за її словами, швидше за все будуть тривати до середини 2019 року. Вона розповіла, що Львівська філія виграла 3 суди проти ТОВ Телекомпанія «Міст ТБ» (ZIK). «На сьогодні ZIK безкоштовно перебуває у телецентрі філії. Зараз працює Державна виконавча служба, яка намагається втілити у життя рішення суду, щоб телекомпанія заплатила борги понад 1 млн. грн (По всіх трьох позовах загальна сума задоволених позовних вимог становить – 1 613 274,15 грн, з урахуванням стягнутих із відповідача судових витрат – Ред.). У зв’язку з тим, що з колишнім керівництвом ОДТРК були підписані "драконівські" угоди, ми не можемо їх висилити», – сказала Тетяна Колісніченко.

Пані Колісніченко розповіла про катастрофічний технічний стан філії, що на телеканалі є лише одна цифрова камера та, зважаючи на недофінансування компанії, буде складно вирішити це питання.

Раніше на конкурсі на посаду менеджера філії  «Львівська регіональна дирекція»переміг Олександр Бузюк. Він звільнився за згодою сторін.

Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, Микола Чернотицький сказав «ДМ», що черговий конкурс на посаду менеджера Львівської філії НСТУ буде оголошено наприкінці січня 2019 року.

До складу Львівської філії входить телеканал «UA: Львів» та радіостанція «Львівське радіо».

Тетяна Колісніченко з листопада 2017 року очолює департамент взаємодії з філіями Національної суспільної телерадіокомпанії України. Наприкінці 2017 року, коли правлінню НСТУ на конкурсі не вдалося обрати менеджера Тернопільської філії Суспільного, її призначили т.в.о. менеджера Тернопільської філії. Тоді продюсерка відділу програм філії НСТУ «Тернопільська регіональна дирекція» Ірина Моргун-Ситай розповіла сайту «ДМ», що у компанії зміни вдалося реалізувати буквально за декілька днів завдяки керівництву пані Колісніченко. Продюсерка Тернопільської філії Національної суспільної телерадіокомпанії Зоряна Биндас в інтерв’ю «ДМ» відзначила високий професіоналізм Тетяни Колісніченко.  «Вона мені дуже імпонує як людина та як управлінець через те, що я бачу свою схожість із нею. Я не працювала у філії до її приходу і не маю з чим порівняти її роботу. Те, що я побачила, мені дуже сподобалося. Можливо, в чомусь вона була безкомпромісна, рішуча, не боялася йти на ризиковані кроки, та це все було виправдано, бо ми мусимо рухатися пришвидшеними темпами, не маємо іншого вибору, як реалізувати реформу», – сказала продюсерка.

Раніше Тетяна Колісніченко обіймала посаду виконавчого директора Хмельницької філії НСТУ «Поділля-центр». Будучи на цій посаді, вона розповідала в інтерв’ю сайту «Детектор медіа» про те, як розвивається телеканал «Поділля-центр» та проходить реформа Суспільного на Хмельниччині.

Нагадаємо, у серпні Господарський суд Львівської області задовольнив три позови ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» до ТОВ Телекомпанія «Міст ТБ» на загальну суму 1 613 274,15 грн.

comments powered by Disqus