Телеканал «Україна» взяв відео «UA: Чернігів» і заблюрив логотип Суспільного – продюсер (ОНОВЛЕНО)

Про це він написав у себе на сторінці у Facebook та підтвердив сайту «Суспільне. Детектор медіа».

«Ай-ай-ай, Телеканал Україна, як вам не соромно! Взяти відео UA:Чернігів, заблюрити логотип каналу, ще й дати посилання на якесь відео з Ютубу! Що, забагато честі для "великого" каналу зробити посилання на інформацію, взяту у Суспільного мовника?», – написав він.

Андрій Тіток для прикладу навів сюжет телеканалу «1+1», який використав те саме відео, проте, на відміну від «України», залишив логотип і вказав коректно джерело.  

Продюсер новин сказав сайту «Суспільне. Детектор медіа», що 4 липня на місце аварії приїхав першим. «Я перший приїхав на місце, робив стрім і підзйомку, щоб оперативно на новини дати», – зазначив він.

На телеканалі «Україна» пояснили, що це сталося «через непорозуміння» і попросили вибачення у Суспільного мовника.

«Шановні колеги, новини каналу "Україна" завжди посилаються на джерела своєї інформації - з відеоконтентом включно.   Випадок 4 липня, коли  в нашому ефірі вийшло відео   суспільного мовника без його логотипу, стався через непорозуміння.  Канал "Україна"  пояснив цей інцидент та приніс свої вибачення колегам з Суспільного  телебачення», – прокоментували ситуацію на телеканалі «Україна».

Нагадаємо, телеканал Чернігівської філії НСТУ раніше мав назву «Сівер-Центр». У травні він отримав логотип Суспільного «UA:» і змінив назву на «UA: Чернігів». Поки що телеканал в ефір виходить зі старою назвою.  

Фото: Facebook-сторінка Андрія Тітка

comments powered by Disqus