Суспільне запускає щоденний марафон «На карантині»

Про це повідомив сайт «Суспільне Новини».

За словами керівниці проєкту «На карантині» Ангеліни Карякіної, фокус марафону – життя звичайних українців, які вимушено залишаються вдома або ж навпаки працюють в посиленому режимі.

«Журналісти Суспільного під час марафону працюватимуть наживо, дотримуючись законодавства і карантинних обмежень. Вони покажуть, що відбувається в містах та селах, в громадських місцях, на зупинках транспорту, на ринках, у церквах та на трасах обласного значення. На прямий ефір марафону щодня запрошуватимуть гостей, які мають відповідну експертизу та відповідальність», – повідомляють на Суспільному.  

19 березня гостями будуть голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький та генеральний директор Центру громадського здоров’я МОЗ Володимир Курпіта, з регіонів очікуються включення голів ОДА та мерів.

Марафон транслюватиметься наживо на ютуб-каналі «UA: Перший», на фейсбук-сторінках «UA: Перший», Суспільне Новини та регіональних філій. Корисні матеріали й новини марафону шукайте в соцмережах за хештегом #накарантині.

Нагадаємо, з 16 березня 2020 року Суспільний мовник запровадив заходи із запобігання коронавірусу, продовжує інформувати про перебіг пандемії COVID-19 та застерігає, як вберегтися від хвороби.

Як писав «Детектор медіа», у прямоефірному токшоу «Зворотний відлік» на «UA:Першому» ведучі, учасники та експерти говорили без участі аудиторії. У наступних випусках під час карантину продовжать працювати у такому форматі.  

Також під час карантину  під час програми «Тема дня» на «UA: Першому» з гостями спілкуються лише онлайн.

Додамо, на радіо «Культура» на час карантину побільшає поезії та радіотеатру. 

comments powered by Disqus