Суспільне оголосило конкурс на посаду продюсера Дніпровської філії

Про це йдеться на корпоративному сайт Суспільного.

За результатами першого відкритого конкурсу в лютому 2018 року продюсеркою «UA: Дніпро» стала Оксана Цибуля. 15 червня 2020 року вона звільнилася за власним бажанням. Наразі тимчасово виконує обов’язки продюсерки Ірина Цибух.

Конкурс на посаду продюсера філії триватиме у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування Суспільного мовлення відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

Основні вимоги до претендентів, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, буд. 42 (телецентр «Олівець»). Також можна надіслати скановані копії на konkurs@suspilne.media.

Чому філіям Суспільного потрібні продюсери, якщо контент власного виробництва скорочують до однієї години на добу читайте у статті Ольги Жук «Як змінилося життя у філіях Суспільного з упровадженням концепції регіонального мовлення».

comments powered by Disqus