Із Суспільного звільнилася продюсерка Дніпровської філії

Із Суспільного звільнилася продюсерка Дніпровської філії

14:28,
12 Червня 2020
5728

Із Суспільного звільнилася продюсерка Дніпровської філії

14:28,
12 Червня 2020
5728
Із Суспільного звільнилася продюсерка Дніпровської філії
Із Суспільного звільнилася продюсерка Дніпровської філії
Продюсерка Дніпровської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Оксана Цибуля не згідна з Концепцією регіонального мовлення, яку впроваджують у філіях Суспільного.

Із 15 червня 2020 року продюсерка Дніпровської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Оксана Цибуля звільнена за власним бажанням (з попередженням за два тижні).

Таке рішення прийняли члени правління НСТУ на черговому засіданні. Про це йдеться у протоколі засідання, опублікованому на корпоративному сайті Суспільного.

"…звільнити 15.06.2020 Цибулю Оксану Володимирівну з посади продюсера (філії) філії публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Дніпровська регіональна дирекція», – йдеться у документі.

Оксана Цибуля працювала продюсеркою філії з 16 лютого 2018 року. Наразі їй не зовсім зрозуміла функція продюсера філії.

«У новій Концепції регіонального мовлення ПАТ "НСТУ" я не бачу розвитку для регіонального мовлення, а навпаки – його знищення. За новою штатною структурою мені не зовсім зрозуміла функція продюсера філії, ця штатна одиниця, на мою думку, при 1 годині контенту на добу – марне витрачання грошей платників податків. Я не розумію, чому Концепцію регіонального мовлення затвердили без обговорення з регіонами. Загалом я вважаю, що Суспільне в Україні має бути і має бути популярним. На жаль, я не вмію працювати без чіткої стратегії та KPI. Але, якщо зміниться правління, я не виключаю, що подаватимусь на конкурс знову», – прокоментувала «Детектору суспільного мовлення» своє звільення Оксана Цибуля.

Нагадаємо, що упродовж 2020 року Національна суспільна телерадіокомпанія Україні впроваджує нову концепцію регіонального мовлення, згідно з якою всі філії працюватимуть як міжрегіональна платформа. Частина працівників у філіях Суспільного протестували проти змін, зокрема проти скорочення регіонального контенту.

У правлінні НСТУ пояснили принцип функціонування міжрегіональної платформи.

Міжрегіональна платформа — система централізованого накопичення та поширення контенту, що передбачає три формати його створення:

  • «одні для всіх» — коли одна філія самостійно виробляє програмний продукт для спільної міжрегіональної платформи;
  • «усі для всіх» — коли всі філії разом створюють спільний програмний продукт;
  • «самі для себе» — коли кожна філія працює над власним продуктом.

У форматі «одні для всіх» була трансляція недільної літургії з Чернівців, яку могли показувати всі філії. Також у цьому форматі виходять відеоуроки для 11 класу, які філії Суспільного транслюють із 13 квітня. Команда «UA: Київ» завантажує записи, оформлює відповідно до вимог Суспільного та передає всім регіональним каналам мовника.

У форматі «усі для всіх» виходив марафон «На карантині», в рамках якого щобудня є включення журналістів із регіонів та їхні сюжети. Саме за такою схемою розпочалася підготовка до запуску міжрегіонального ранкового шоу, для якого матеріали збирають усі регіональні підрозділи, а в ефір виходять із єдиної сучасної студії. Міжрегіональне ранкове шоу планують запустити у липні, у травні на кастингу мали відібрати чотирьох ведучих.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду