Регіональні канали Суспільного у вихідні показуватимуть дайджести новин – Чернотицький

Із серпня 2021 року на регіональних телеканалах філій Суспільного зміниться мовлення у вихідні.

Про це в інтерв’ю «Детектору суспільного мовлення» сказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за адмністративно-господарський напрям і регіональний розвитокМикола Чернотицький. Інтерв'ю опублікуємо найближчим часом.

«Базуючись на маркетинговій стратегії, будемо робити випуски міжрегіональних новин і дайджести новин на базі команди "UA: Київ", яка є в нашій дирекції. Для дайджестів ми збиратимемо найбільш значимі регіональні події для регіональної аудиторії», – сказав він.

За словами пана Чернотицького, у планах є  створення підсумкової аналітичної програми для регіонального мовлення з залученням команди «UA: Крим». 

«Таким чином ми наситимо регіональним інформаційним контентом наші вихідні, які на сьогодні не можемо закривати власним ресурсом у кожному регіоні окремо», – додав він.  

Окрім того, контент насититься виробництвом на аутсорсі, який у НСТУ уже запустили, а це 29 проєктів переможців.

Микола Чернотицький розповів, що його команда проведе інтенсивне навчання для авторів ідей проєктів, які потрапили до довгого списку. Наразі це 39 проєки, у НСТУ бачать потенціал у них і сподіваються, що їх вдасться запустити.

Наразі у НСТУ працюють над розвитком міжрегіонального проєкту «Ранок на Суспільному» та основним вечірнім слотом «Сьогодні. Головне», який хочуть повторювати в нічному слоті.

Нагадаємо, із 1 березня регіональні телеканали філій Суспільного змінюють сітку мовлення, у будні виходитиме п’ять випусків новин: о 15:0016:0017:0019:00 та 20:40. Раніше було три випуски новин.

comments powered by Disqus