Продюсери філій Суспільного самостійно розробляють нову схему пітчингів

Роботу групу було створено під час зустрічі продюсерів регіональних філій Суспільного, що відбулася 21 березня в Києві в телецентрі «Олівець», повідомляє сайт «UA: Суспільне мовлення».

До її складу ввійшли продюсери Максим Волошин («UA: Буковина»), Наталія Андрєєва (Запорізька філія), Олена Кваша («UA: Кропивницький»), Ірина Кипоренко («UA: Одеса»), Ольга Журавльова («UA: Полтава») та Оксана Кириленко («UA: Суми»). Колеги підтримали голосуванням усіх кандидатів, зазначили у НСТУ.

Зустрічі робочої групи координуватиме генпродюсерка регіонального мовлення Марія Фрей. На даному етапі створення нової схеми пітчингів залежить повністю від робочої групи продюсерів філій, незалежно від Ради генпродюсерів, яка проводила першу хвилю пітчингів у 2018 році.

У прес-службі НСТУ розповіли сайту «Детектор медіа», що робоча група вже розпочала роботу і працює над розробкою нової схеми пітчингів для наступної хвилі, що б дозволила зробити відбір відкритим (щоб могли подаватися зовнішні продакшени), а також була б більш швидкою і простою.

«Ми хочемо, аби система пітчингу проектів була чіткою, зрозумілою та швидкою. Продюсери одержують більше свободи у виробництві контенту та водночас більше відповідальності», — сказав Микола Чернотицький, член правління НСТУ, відповідальний за регіональний розвиток.

Як писав «Детектор медіа», у квітні 2019 року 5 філій НСТУ запустять виробництво власних проектів, які пройшли пітчинг першої хвилі. Раніше виконавчий продюсер просвітницького напряму Володимир Ладижець сказав, що у 2019 році філії Суспільного вироблятимуть більше власного контенту. У планах є близько 20 проектів просвітницького напряму. 

comments powered by Disqus