На каналі «UA: Тернопіль» запустили спецпроєкт «ЗміниТи»

На каналі «UA: Тернопіль» запустили спецпроєкт «ЗміниТи»

16:19,
16 Грудня 2019
2697

На каналі «UA: Тернопіль» запустили спецпроєкт «ЗміниТи»

16:19,
16 Грудня 2019
2697
На каналі «UA: Тернопіль» запустили спецпроєкт «ЗміниТи»
На каналі «UA: Тернопіль» запустили спецпроєкт «ЗміниТи»
У неділю, 15 грудня, в ефірі регіонального каналу Суспільного мовлення «UA: Тернопіль» стартував спецпроєкт «ЗміниТи» про неординарних людей, які мешкають у Тернопільській області.

«ЗміниТи» виходитиме щонеділі о 19:15. Заплановано шість програм тривалістю 13 хвилин, повідомляє пресслужба Суспільного.

За словами продюсерки «UA: Тернопіль»  Зоряни Биндас, це історії шести людей, які кардинально змінили своє життя.

«Це люди з абсолютно різних сфер, у кожного з них свої цінності, переконання й погляди на життя, але їх об’єднує те, що в дорослому віці вони прийняли доленосні рішення й почали жити інакше. Хтось із них втілив дитячу мрію, хтось знайшов своє покликання, хтось просто спробував щось нове», – сказала вона.

У першому випуску підприємець Сергій Сапіга розповів про те, як він представив Україну на чемпіонаті світу. У 2018 році він показав найкращий результат серед українських бігунів за всю історію змагань Ultra-Trail du Mont-Blanc, пробігши 170 км за 27 годин.

На каналі анонсують наступні випуски. Так, художниця Олеся Гудима розкаже, як та чому змінила фах. Нині її картини є в приватних колекціях в Україні, Канаді, Франції, США, Німеччині, Великій Британії, Вірменії, Іспанії, Польщі, Швейцарії та Угорщині. Мандрівник Борис Гора поділиться, для чого купив стару розвалену хату в селі й що спонукає його мандрувати. Письменниця Наталка Михно, яка покинула США й державну службу та пішла жити на хутір за сім кілометрів до найближчих сусідів, теж розкаже свою історію. Зоозахисниця Алла Ляпандра розповість про те, як заради зоозахисту покинула роботу викладачки та реалізує дитячу мрію про притулок для тварин. Завершить серію розповідей  Руслан Друк — менеджер, котрий після травми опанував нову професію гончаря.

Нагадаємо, на пітчингу від «UA: Тернополя» переміг проєкт «Люди» хронометражем 13 хвилин. Однак, тендер на виробництво проєкту «Люди», який проводила Тернопільська філія Національної суспільної телерадіокомпанії України, відмінили через те, що для участі в торгах було подано менше двох тендерних пропозицій. Цей проєкт  мав бути про людей, які проживають і працюють на Тернопільщині, про їхній життєвий досвід, складнощі, виклики і перемоги.

Зазначимо, восени в ефірі регіональних філій Суспільного мовлення мало вийти 11 нових проєктів, які були відібрані на перших двох хвилях конкурсу. На регіональних канал філій Суспільного вийшли: пізнавальна «Нова енциклопедія Поділля» на «UA: Вінниця»; просвітницький тележурнал «Козацька звитяга» на «UА: Запоріжжя»; просвітницький цикл «Загадки чернівецьких атлантів» на «UА: Буковина» і тревел-шоу «Бук: Маршрут» на «UА: Буковина»; цикл документальних історій «Сильні» на «UА: Дніпро»; програми журналістських розслідувань «Під прицілом» на «UА: Суми». «Сліди корупції» на «UА: Одеса» запустили, проєкт закрили після першого випуску.

Частина нових проєктів виходять в ефірі усіх філій НСТУ.

Три останні проєкти, які перемогли на пітчингу, готують до запуску.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду