На каналі «UA: Львів» і в соцмережах розповідають про собак і котів, які шукають домівки

Про це повідомляє сайт філії «UA: Львів».

Над проєктом працює команда діджитал-відділу «UA: Львів». Раніше на каналі виходила рубрика із підопічними комунального підприємства «Лев» у програмі «Добрий ранок».

Як відомо, Львівське комунальне підприємство «Лев» — це ветеринарно-стерилізаційний центр для тварин, який активно займається ще й прилаштуванням бездомних собак та котів.

 Продюсерка Львівської філії Суспільного Ірина Сандуляк-Білоус розповіла, що співпраця підприємства «Лев» та філії має багаторічну традицію.

«Ми вирішити її розширити, дещо змінивши формат: адаптувати телевізійне відео для соцмереж, щоб безпритульних тварин побачило якомога більше людей, і щоб собаки та котики якомога швидше знайшли своїх люблячих господарів», — сказала вона.

Перше відео проєкту #ДайЛапу — про собаку Мілку. Їй близько двох років. У ЛКП «Лев» тварина потрапила з вулиці — занедбана та налякана. Працівники закладу стерилізували собаку та чипували. 

«У нас працює кінолог, який соціалізує собачок. І — з агресивної злючки, яка хотіла всіх покусати, коли до нас потрапила, — вона стала дуже милою та гарною собачкою, з якою можна бавитися», — розповіла на відео про Мілку адміністраторка ЛКП «Лев» Ірина Шевченко.

Нові історії про собак і котів, які потребують прилаштування, виходитимуть щотижня у неділю на сторінці «UA: Львів» у Facebook, а також впродовж цілого тижня в телеефірі «UA: Львів».

Нагадаємо, в ефірі «UA: Українського радіо Львів» виходив проєкт «Безвідходні» в рамках якого журналісти й ведучі «UA: Українське радіо Львів» і телеканалу «UA: Львів», а також відомі львів’яни розповідають, як зменшити кількість пластику в побуті

comments powered by Disqus