На додатковий конкурсний відбір на посади менеджерів філій отримано 27 заявок

Повторний відбір на посади менеджерів філій ПАТ «НСТУ» у 4 регіонах, де конкурс не раніше відбувся, завершився 23 травня 2018 року, повідомляє сайт suspilne.media.  До ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» надійшли документи від 27 кандидатів, у тому числі:

  • «Дніпровська регіональна дирекція» – 10 кандидатів,
  • «Закарпатська регіональна дирекція» – 6 кандидатів,
  • «Львівська регіональна дирекція» – 5 кандидатів,
  • «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія» – 6 кандидатів.

Наступний етап відбору – співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять члени та голова правління ПАТ «НСТУ», відбудеться 4 і 5 червня. Попередній документарний відбір претендентів здійснює департамент управління персоналом ПАТ "НСТУ".
Нагадаємо, НСТУ оголосила додатковий конкурсний відбір на посади регіональних менеджерів у чотирьох філіях. Уперше в історії компанії керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого конкурсу. Участь у конкурсі можуть взяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам.

9 грудня 2017 року в 11 філіях НСТУ, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники. Тимчасово виконуючих обов'язки продюсерів філій НСТУ не призначали. 

Як раніше писав сайт «Суспільне мовлення», із 12 до 25 січня 2018 року тривав повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України. У додатковому конкурсі на керівників філій Суспільного взяли участь 113 осіб.

Нагадаємо, менеджер Закарпатської філії Віталій Мещеряков вирішив залишити свою посаду.

comments powered by Disqus