Ранкове шоу для філій Суспільного планують запустити у липні

Про це сказала корпоративному сайту Суспільного генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрєй.

«У нас важлива, амбітна мета — згуртувати всі регіони довкола викликів і досягнень країни, показати її потенціал та багатогранність. І ми зробимо це, розкриваючи історії людей», — зазначила вона.

На Суспільному пояснили, що це буде новий для України формат ранкового шоу.

«Ми готуємо до запуску великий міжрегіональний «Ранок» України, де сімдесят відсотків контенту про регіони й створено в регіонах. Це інформаційно-пізнавальний проєкт про людей, їхні історії успіху, із включеннями з місця подій, розповідями, чим живе й славиться кожен край. Жоден канал не може такого — в одній програмі показати всю країну», — прокоментував виконавчий продюсер проєкту Володимир Ладижець.

Над ранковим шоу працюватимуть 23 спеціальних кореспонденти та 23 відеографи з усіх регіонів України, а спільна трансляція відбуватиметься щоранку в будні з нової студії в телецентрі «Олівець». Забезпечуватиме ефір і поширюватиме сигнал на єдиній міжрегіональній платформі Суспільного команда «UA: Київ». Наразі таким чином поширюють сигнал телеуроків для 11 класів, які транслюють філії Суспільного.

Нагадаємо, Суспільне шукає чотирьох ведучих для міжрегіонального ранкового шоу. Із 12 по 17 травня для участі у відборі ведучих  ранкового шоу потрібно заповнити анкету за посиланням.

comments powered by Disqus