Ранкове шоу «TVій Ранок» об’єднало Чернівецьку, Хмельницьку та Тернопільську філії НСТУ

Ранкове шоу «TVій Ранок» об’єднало Чернівецьку, Хмельницьку та Тернопільську філії НСТУ

20:08,
27 Липня 2017
5129

Ранкове шоу «TVій Ранок» об’єднало Чернівецьку, Хмельницьку та Тернопільську філії НСТУ

20:08,
27 Липня 2017
5129
Ранкове шоу «TVій Ранок» об’єднало Чернівецьку, Хмельницьку та Тернопільську філії НСТУ
Ранкове шоу «TVій Ранок» об’єднало Чернівецьку, Хмельницьку та Тернопільську філії НСТУ
27 липня 2017 року в ефірі ТРК «Буковина» (філія Національної суспільної телерадіокомпанії України «Чернівецька регіональна дирекція») вийшов пілотний експериментальний проект «TVій Ранок», який з вересня може ввійти у сітку мовлення філій НСТУ.

З 7:00 до 9:00 в студії на ТРК «Буковина» ранкове шоу вели ведучі Ольга Борщевська і Мирослав Солонар. Програму можна було побачити на суспільних телеканалах у трьох областях – Чернівецькій (ТРК «Буковина»), Хмельницькій («Поділля-центр») та Тернопільській (телеканал ТТБ).

До проекту «TVій Ранок» можуть долучитися телеглядачі, залишивши відгуки та фотографії в соціальних мережах. Пізніше в прямому ефірі ведучі обговорюють фотографії твого міста в прямому ефірі. «Маєш нагоду похизуватися своїм містом на 3 області!!! Фотографуй цікаве або улюблене місце у твоєму місті та завантажуй фото з хештегом #TVоєМісто в Instagram або Facebook! Ділитися гарними враженнями - це так просто!», – закликають творці проекту.  

«Ідея ранкової програми "TVій Ранок" належить членам правління НСТУ. Спершу співробітникам трьох філій надійшов лист від членів правління НСТУ, щоб ми всі підготували тематичні пропозиції, що цікавого в кожній області відбувається впродовж року. Відбувся тематичний штурм, на якому ми показали найтиповіші фестивалі, конкурси, концерти, історії про відомих людей краю. Після цього члени правління НСТУ звернулися до нас з пропозицією створити на базі трьох філій суспільного мовлення спільний ранковий проект», – розповіла сайту «Суспільне мовлення» заступник директора виконавчого з творчих питань «Чернівецької регіональної дирекції» Олеся Жук.

За її словами, загалом заплановано три пілоти у трьох областях. Перший пілот програми «TVій Ранок» відбувся 20 липня на базі Хмельницької філії (телеканал «Поділля-центр»). 27 липня пілот провели на базі Чернівецької філії (ТРК «Буковина»). 28 липня працівники трьох філій спільно з членами правління НСТУ та частиною команди суспільного мовлення з Києва, яка працює над цим проектом, по Skype-зв’язку підбиватимуть підсумки та вирішуватимуть, чи проводити третій пілот програми на базі Тернопільської філії (ТТБ).

«Наразі концепція шоу виглядає таким чином, що кожна філія готує свої рубрики і матеріали, які скидає основній студії. Спершу ми скидали Хмельницькій філії, цього разу всі нам надсилали. За кожною філією закріплений перелік рубрик, матеріалів і завдань», – сказала Олеся Жук.

Вона зазначила, що колективу ТРК «Буковина» робота над ранковою програмою, яку показують у трьох областях, дуже сподобалася. «Ми готові продовжувати працювати у цьому контексті. Спільна робота сприяє творчому і технічному поступові», – підкреслила Олеся Жук і додала, що філії і колеги з Центральної дирекції у чаті в Viber обмінюються посиланнями на готові матеріали для ранкової програми та порадами, зауваженнями, рекомендаціями щодо них.

Олеся Жук пояснила, що пілотні ранкові програми покликані на те, щоб визначити, яка філія буде головна у цьому проекті. Це пов’язано з оптимізацію колективів у філіях. Згідно з попереднім планом, у новому сезоні, який стартує у вересні, ранкове шоу відбуватиметься на базі однієї з філій, інші будуть долучатися, готуючи програми, рубрики, матеріали тощо. 

Нагадаємо, 4-5 липня 2017 року в Національній суспільній телерадіокомпанії України проходив тренінг із представниками усіх регіональних філій. Представники суспільного мовлення з регіонів зібралися разом для того, щоб виробити спільне бачення розвитку суспільно-політичного напрямку і розробки стратегії виробництва суспільно-політичних програм.

Відповідно до стратегії розвитку ПАТ «НСТУ» Зураба Аласанії, в кінцевому результаті «передбачається зосередити виробництво і мовлення СМ в 8-9 філіях регіональних центрів із повноцінними Бюро СМ в кожній області, а згодом і корпунктами в районах нашої величезної країни. Метою такого реформування є структурна, кадрова, матеріальна і фінансова оптимізація компанії, окреслена в Напрямах діяльності НСТУ на 2017 рік. Самі радіо та телевізійні канали мовлення, незалежно від кількості філій, відповідно до Закону про СМ, до змін в Законі будуть збережені в наявній кількості». 

Зураб Аласанія заявив, що цього року буде проведено як пілотний проект об’єднання трьох філій, а згодом і всіх решта. 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду