Михайло Чубай став продюсером Рівненської філії Суспільного

Як повідомила пресслужба Суспільного, у конкурсі на посаду продюсера Рівненської філії брало участь 4 претенденти.

За даними компанії, Михайло Чубай тривалий час працював у журналістиці: ведучим та автором програм Рівненської ОДТРК, журналістом у «Рівненському репортері», керівником проєкту й редактором інтернет-порталу takeinfo.net. Також відповідав за комунікації Рівненської обласної ради та благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя Рівне». Михайло здобув управлінський досвід на посаді директора з комерційних питань Міжнародного аеропорту «Рівне». Має вищу освіту за спеціальністю «Журналістика, реклама, РR». 

Нагадаємо, другий конкурс на посаду продюсера Рівненської філії тривав із 12 по 23 серпня.

Згідно з результатами першого конкурсу з грудня 2017 року продюсеркою Рівненської філії НСТУ була Інна Білецька. У червні 2019 року вона очолила творче об’єднання «Журналістських розслідувань» НСТУ.

З 10 червня тимчасово виконуючим обов'язки продюсера Рівненсь кої філії Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) став Дмитро Бондар. Він був лінійним продюсером творчого об’єднання телерадіопрограм творчо-виробничого об’єднання «Бюро телерадіоновин» Рівненськї філії. Правління НСТУ на черговому засіданні 19-го серпня увільнило його від тимчасового виконання обов’язків продюсера (філії) філії ПАТ «НСТУ» Рівненська РД».

Фото: сайт «UA: Суспільне мовлення»

comments powered by Disqus