Луцьк – єдиний обласний центр, де є ефірне мовлення трьох каналів «Українського радіо»

На зустрічі з колективом Волинської філії секретар Наглядової ради НСТУ Вадим Міський зазначив, що сьогодні Луцьк – єдиний обласний центр, де є ефірне мовлення всіх трьох каналів «Українського радіо», тож саме тут можна пересвідчитися у якості синергетичної роботи київської та місцевої команд.

Працівники філії відзначили, що інтернет-користувачі звикають отримувати інформацію із трансляцій ефірів у Фейсбуку, і телефонують, якщо якась телепередача не транслювалася в соцмережі. Продюсер філії Костянтин Лоцман наголосив на потребі введення у штат працівника, відповідального за діджитал, а також спеціаліста зі зв'язків з громадськістю.

За словами лінійного продюсера радіомовлення Волинської філії НСТУ Сергія Ткачука, за останній рік на радіо стало більше слухачів, зокрема значно зросла молодіжна аудиторія. Він також підкреслив проблему із розміщенням реклами на радіочастоті УР на Волині, у спадок від державного мовника дісталася ліцензія із забороною на рекламу, хоча закон такої заборони не передбачає. Представники менеджменту НСТУ запевнили, що над вирішенням цієї проблеми ведеться робота.

Генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін відзначив, що на прикладі висвітлення фестивалю «Бандерштат» у Волинській філії правильно спрацював механізм конвергентності – спочатку визначилися з контентом, а потім всі ідеї були вдало реалізовані у виробництві контенту окремо для радійної та телевізійної платформ.

Працівники Волинської філії просили про допомогу в підвищенні кваліфікації, запропонували організувати кількаденний тренінг для новинарів в Луцьку. Крім того, вони звернули увагу на потребу закріплення у документах компанії, що оператори, режисери та звукорежисери є творчими, а не технічними працівниками, і підпорядковуються, відповідно, творчому керівнику. 

До делегації ввійшли представники Наглядової ради, правління, генеральні продюсери ПАТ «НСТУ», МІПа та офісу Ради Європи в Україні. Візити проходять за підтримки офісу Ради Європи в Україні.

Нагадаємо, раніше делегація зустрілася з колективом Житомирської та Рівненської філій.

Фото: Медійні проекти Ради Європи в Україні

comments powered by Disqus