Комітет гуманітарної та інформполітики створив робочу групу щодо регіонального інформмовлення Суспільного

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики на засіданні 18 червня 2020 року вирішив створити робочу групу з питань функціонування регіонального інформаційного мовлення ПАТ «НСТУ» у контексті інформаційної безпеки України.

Відповідну пропозицію висловила перша заступниця голови Комітету Ірина Констанкевич, акцентуючи на тому, що з приводу філій суспільного мовлення надійшло вже декілька звернень від регіональних відділень.

За словами голови Комітету Микити Потураєва, чим ближче місцеві вибори, тим більше народні депутати опікуються регіональним мовленням.

Ірина Констанкевич зазначила, що до робочої групи увійшли представники НСТУ, члени Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, громадських організації.

Члени Комітету обрали пані Констанкевич головою робочої групи.

Також голова Комітету Микита Потураєв ініціював зміни в структурі Комітету, а саме — створення нового підкомітету з питань регіональної гуманітарної політики. Наразі в Комітеті налічується п’ять підкомітетів: із питань культурної політики (очолив Гео Лерос); інформаційної політики (спочатку очолював Микита Потураєв, з 17 червня 2020 рокуЄвгенія Кравчук), туризму та курортів (очолив Дмитро Нальотов), у справах сім’ї та дітей (очолила Тетяна Рябуха), з питань кінематографу та реклами (очолив Павло Сушко).

Фото: сайт парламенту

comments powered by Disqus