Команда «UA: Буковини» готує до запуску на радіо і в YouTube 100 буковинських казок

Про це сайту «Детектор медіа» розповів продюсер Чернівецької філії НСТУ Максим Волошин.

За його словами, над проєктом команда філії почала працювати наприкінці літа 2018 року. Тоді був задум створити спецпроєкт «Буковина: Казки», в який мали увійти 100 буковинських народних казок, озвучених журналістами радіо та телебачення Суспільного за 100 днів.

Казки збирали  Микола Івасюк і Володимир Басараб. Більшість із них – із Кіцманського району, звідки родом Івасюк. Водночас є казки, які переповідали в Путильському та Вижницькому районах.

Наразі  проєкт доопрацьовують на оновлюють. Чернівецький художник Павло Півень працює над створенням ілюстрацій до кожної казки. Ілюстрації оцифрують та зроблять обкладинками для радіоказок.

«Крім трансляції на радіо, ми так само плануємо викласти казки з унікальними ілюстраціями у YouTube», – сказав продюсер філії.

Максим Волошин зазначив. що в інтернет завантажуть казки після того, як художник завершить працювати над ілюстраціями. 

За його словами, цей проєкт не має відношення до «UA: Казок», які запустили у Центральній дирекції Суспільного.  «Це наша власна історія», – додав Максим Волошин.

Нагадаємо, журналісти радіо і телебачення Суспільного мовника Буковини записали 100 казок за 100 днів.

Як писав «Детектор медіа», Суспільне запустило дитячий проект «UA: Казки», який складається із підсайту «:Казки» та цілодобового радіо з казками українською мовою.

Додамо, «Українське радіо: радіо "Скіфія-центр"» Кропивницької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України в ефірі транслювало казки Василя Сухомлинського, 100-річчя якого будуть відзначати 28 вересня 2018 року.

comments powered by Disqus