Філії Суспільного розпочинають другий сезон програми «#Звіти_наживо»

«#Звіти_наживо» —  спільний проект Суспільного мовлення та громадського руху «Чесно», програма  виходитиме щочетверга 19: 20 в ефірі регіональних телеканалів, відразу після новин. Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

У новому сезоні у 2019 році 253 програми на 23 каналах. Програма виходитиме з новим графічним оформленням. Філії визначатимуть тему програми та спікера звіту, орієнтуючись на інформаційний запит регіону, повідомляють у НСТУ.

«У кожній філії окремо вирішуватимуть, яка тема для мешканців області цього місяця найбільш актуальна», — сказала генпродюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Координаторка руху «Чесно» Віта Думанська сказала, що особливу увагу будуть приділяти звітам мерів, адже це практично завершення каденції. «Що зроблено? Що не зробили? Чому не вдалося? Звітування перед громадою має стати доброю традицією, а суспільний мовник для цього чи не найкращий майданчик», — додала вона. 

Разом із гостями та експертами журналісти Суспільного шукатимуть відповіді на питання, що турбують мешканців краю: куди витрачаються кошти з місцевих бюджетів або наскільки відкритими є суди, митниці, прокуратури тощо.

Нагадаємо, 23 березня у філіях НСТУ стартував проект «#Звіти_наживо», який триватиме до кінця 2018 року. 

Як писав «Детектор медіа», з 18 березня щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці в ефірі «UA: Першого», «UA: Крим», 24-ох регіональних телеканалів Національної суспільної телерадіокомпанії України та на хвилях «Українського радіо» стартує політичне ток-шоу з кандидатами в президенти України «Зворотний відлік».

Фото: прес-служби НСТУ

comments powered by Disqus